Święta to czas podarków. Wspaniale jest je otrzymywać, ale równie piękne (a może nawet piękniejsze?) jest obdarowywanie innych.

Przygotowywanie paczek dla starszych warszowian na stałe już wpisało się w okołoświąteczną tradycję Świnoujścia. Rokrocznie z inicjatywy Komitetu Społecznego „Dla warszowskich seniorów” organizowana jest zbiórka żywności, a pracownicy naszego szpitala ochoczo się w nią włączają. W efekcie powstają paczki, których zawartość sprawdza się na niejednym świątecznym stole. Nie inaczej było w tym roku.

Wszystkim seniorom z Warszowa życzymy wszystkiego dobrego, nie tylko na święta