BIP

RECEPCJA CENTRALNA

tel. 91 32 67 424, 91 32 67 322
rejestracja@szpital-swinoujscie.pl

SEKRETARIAT SZPITALA MIEJSKIEGO

tel. 91 32 67 345
sekretariat@szpital-swinoujscie.pl

SEKRETARIAT BIURA ZARZĄDU

Prezes Zarządu: Dorota Konkolewska
tel. 91 32 67 345
biuro@szpital-swinoujscie.pl

LEKARZ NACZELNY SZPITALA

lek. med. Renata Waszczuk 

KIEROWNIK ZESPOŁU PORADNI SPECJALISTYCZNYCH

Mirosława Golczak
91 32 67 305
mgolczak@szpital-swinoujscie.pl

DZIAŁ TECHNICZNO – GOSPODARCZY

Kierownik: Tomasz Kotwicki
91 32 67 310
tkotwicki@szpital-swinoujscie.pl

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Tadeusz Koralewski
91 32 67 365
tkoralewski@szpital-swinoujscie.pl

CENTRUM  ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Kierownik: Aneta Całus 
91-32-67-314
acalus@szpital-swinoujscie.pl

NACZELNA PIELĘGNIARKA

Aneta Kamińska
91 32-67-323
akaminska@szpital-swinoujscie.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY I ROZLICZEŃ

Kierownik: Justyna Kmita
91 32 67 304
jkmita@szpital-swinoujscie.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Justyna Wyszyńska
91 32 67 306
jwyszynska@szpital-swinoujscie.pl

Z-CA GŁ. KSIĘGOWEJ

Olga Drozd-Cieplińska
91 32 67 344

DZIAŁ KADR

Kierownik: Bogusława Pawlik
91 32 67 353
bpawlik@szpital-swinoujscie.pl

DZIAŁ FARMACJI

Kierownik: Elżbieta Symonowicz
91 32 67 408
esymonowicz@szpital-swinoujscie.pl

PIELĘGNIARKA EPIDEMIOLOGICZNA

Barbara Zientarska
91 32 67 414
bzientarska@szpital-swinoujscie.pl