Rejestracja: poniedziałek - sobota w godzinach 7:30–15:00
telefonicznie: tel. 91 32 67 316
osobiście: w Centrum Zdrowia Psychicznego (budynek na terenie szpitala, wejście od ul. Jana z Kolna)

Oddział działa w oparciu o społeczność terapeutyczną. Pacjenci uczestniczą w różnych formach zajęć terapeutycznych: psychoterapia grupowa, psychorysunek, relaks, terapia zajęciowa, warsztaty psychoedukacyjne.

W trakcie tych zajęć pod opieką zespołu terapeutycznego pacjenci mają możliwość wyrażania siebie, przepracowania aktualnych kłopotów i trudności osobistych.

Kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego
Aneta Całus - certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień