Rejestracja: poniedziałek - sobota w godzinach 7:30–15:00
telefonicznie: tel. 91 32 67 316
osobiście:w Centrum Zdrowia Psychicznego (budynek na terenie szpitala, wejście od ul. Jana z Kolna)

Zadaniem Oddziału Zaburzeń Nerwicowych jest realizowanie nowoczesnych możliwości skutecznej pomocy dla osób odczuwających dyskomfort z powodu zaburzeń o charakterze czynnościowym.

Oferta kierowana jest do pacjentów pełnoletnich, nie wymagających opieki całodobowej. Świadczenia medyczne i psychoterapeutyczne realizowane są w okresie do 8 tygodni, od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 16.00; poprzez psychoterapię grupową i indywidualną, terapię zajęciową, muzykoterapię, psychoedukację oraz opiekę lekarską.

Dla mieszkańców Świnoujścia świadczenia udzielane są bezpłatnie.

Kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego
Aneta Całus - certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień