BIPBIP

Oddajemy w Państwa ręce "Informator dla pacjenta", przedstawiamy w nim podstawowe informacje jakie mogą być przydatne podczas pobytu w naszym Szpitalu.

Pragniemy również zapoznać Państwa z rozwiązaniami organizacyjnymi przyjętymi na terenie placówki. Staramy się być nie tylko osobami niosącymi pomoc, ale również doradcami. Pragniemy aby podjęte przez nas działania spełniały wymagania i oczekiwania wszystkich naszych Pacjentów.

Dlatego dążymy do tego, aby każdy, kto jest pod naszą opieką, otrzymywał usługę medyczną na najwyższym poziomie i w możliwie najkrótszym czasie.

Możemy poszczycić się wykwalifikowaną kadrą medyczną, która ratuje życie gdy jest ono zagrożone, leczy pacjentów w każdym wieku z bardzo różnymi dolegliwościami a także otacza opieką kobiety w ciąży, mamy i noworodki, dzieci, młodzież, dorosłych, osoby starsze oraz ich rodziny.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję