Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że od 8 września 2018 r. otworzył w ramach finansowania NFZ poradnię alergologii dla dzieci.

Konsultacje w poradni wymagają skierowania lekarza rodzinnego. Rejestracja do poradni odbywa się osobiście lub telefonicznie od 7.30 do 19.00 pod numerami telefonów 91 32 67 424 lub 91 32 67 322.

Poradnia alergologii dla dzieci czynna w każdy poniedziałek w godzinach 16.00 - 20.00. Natomiast jeśli zaistnieje potrzeba dzieci przyjmowani będą również w soboty w godzinach 10.00 - 15.00.

Zespół medyczny tworzą:
Lekarz - specjalista alergolog Stefański Mariusz,
pielęgniarka - mgr Justyna Kucaba.