15 gru 2017

Kolejne morskie czytanie z Grupą Morską

Czwarte spotkanie „Morskiego czytania z Grupą Morską” odbyło się 13 grudnia 2017 r. Przypominamy, że było to spotkanie dedykowane naszym pacjentom, mające na celu „oderwanie” ich od szpitalnego łóżka i zrelaksowanie poprzez zaproponowanie ciekawych pozycji książkowych.

12 gru 2017
Oferty pracy

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO W SZPITALU MIEJSKIM IM.JANA GARDUŁY W ŚWINOUJŚCIU SP. Z O.O. - IV

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO

GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

W SZPITALU MIEJSKIM IM.JANA GARDUŁY W ŚWINOUJŚCIU SP. Z O.O.

Prezes Zarządu Spółki Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o z siedzibą w Świnoujściu ul. Mieszka I 7 ogłasza nabór na stanowisko głównego księgowego

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: 1/1 etat

Pierwsza umowa o pracę zostanie zawarta na czas określony. Po umowie na czas określony istnieje możliwość zawarcia umowy na czas nie określony.

12 gru 2017

Hotel „Trzy Wyspy” dla Szpitala

Okres świąteczny obfituje życzeniami i podarkami, które każdy z nas bardzo lubi. W dniu 11.12.2017 r. Pan Marcin Zająkała i Pani Julia Fajkowska-Jędrzejczyk z Hotelu „Trzy Wyspy” w Świnoujściu przybyli do szpitala z paczkami, w których znajdowała się nowiutka zastawa stołowa z przeznaczeniem dla Oddziału Pediatrycznego.

11 gru 2017

Informacja dla pacjentów

od 11.12.2017 do 31.12.2017

Laboratorium Szpitala Miejskiego w Świnoujściu zaprasza

Badania Cena standardowa Cena aktualna
TSH 28 zł 18 zł
WITAMINA D3 55 zł

Pakiet: TSH + WIT. D3

83 zł 49 zł

Laboratorium - ul. Mieszka I 4 (obok szpitala)

w godz. 7:15 – 10:00

Punkt pobrań - ul. Dąbrowskiego 4 (I piętro, pokój nr 127)

w godz. 7:15 – 9:00

Na badania należy stawić się na czczo!

06 gru 2017

Pomocnicy Mikołaja w szpitalu

W dniu 6.12.2017 r., w Mikołaja, w szpitalu nie mogło zabraknąć upominków dla małych pacjentów. Nie zawiedli nas stali wolontariusze akcji społecznych organizowanych w naszym zakładzie leczniczym.