15 mar 2024

Program Pilotażowy Ministerstwa Zdrowia „Recepta na Ruch”

ZOD Fregata sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu przy ul. Bydgoskiej 14 jako jedyny podmiot w województwie zachodniopomorskim realizuje Program Pilotażowy Ministerstwa Zdrowia „Recepta na Ruch”, dzięki któremu 665 mieszkańców otrzyma bezpłatne wsparcie zdrowia i kondycji fizycznej.

14 mar 2024

Projekt „Medyk - mój przyszły zawód”

Projekt „Medyk - mój przyszły zawód” to projekt cyklicznych spotkań poświęcony wielu zawodom medycznym, realizowany przez Szpital Miejski i Zachodniopomorską Szkołę Biznesu. Dzięki tej inicjatywie, adepci mają okazję poznać świat medyczny.

W inauguracji projektu uczestniczył gość specjalny - lekarz a obecnie także poseł - Bartosz Arłukowicz.

13 mar 2024

Szkoła Rodzenia Bocianek

Szkoła Rodzenia Bocianek: dziś zajęcia poprowadzi położna Natalia Jęśko. Tematem będzie cięcie cesarskie (wskazania, przebieg, pielęgnacja rany).
Zapraszamy Panie od 30 tygodnia ciąży (same lub z osobą towarzyszącą). Po więcej informacji odsyłamy do Rodzimy w Świnoujściu ❤️
▶️ 13.03.2024, godz. 17.30, budynek główny szpitala, 2 piętro.

08 mar 2024

Dzień Kobiet

Dziś świętujemy Drogie Panie! Niech każdy kolejny dzień przynosi Wam uśmiechy, spełnienie marzeń i radość z drobnych życiowych chwil. Szczęśliwego Dnia Kobiet!

04 mar 2024

Podziękowania za opiekę

Nasz szpital otrzymuje od Was, Kochani Pacjenci, piękne kartki z podziękowaniem za opiekę i wsparcie. Wasze słowa są dla nas niezwykle budujące i motywują nas do jeszcze większych wysiłków. [Cały artykuł przeczytasz klikając w tytuł].