BIPBIP

15 paź 2020
Aktualności
Bartosz Turlejski

Światowy Dzień Mycia Rąk. O czym musimy pamiętać?

Brudne ręce są przyczyną licznych chorób, a w niektórych regionach świata nawet śmierci. Wystarczy odruchowo dotknąć nieumytymi rękami okolic oczu, nosa czy ust, żeby narazić się na infekcję. Dzisiaj (15 października) obchodzimy Światowy Dzień Mycia Rąk. 

14 paź 2020
Aktualności
Bartosz Turlejski

Do 31 października zawieszamy porody rodzinne i zajęcia w "Bocianku"

Ze względu na rosnącą liczbę przypadków zakażenia COVID-19 w naszym mieście Szpital Miejski im. Jana Garduły ogranicza niektóre obszary działalności. W związku z tym od 15 października 2020 do 31 października 2020 roku zawieszamy funkcjonowanie Szkoły Rodzenia „Bocianek” oraz porody rodzinne, tj. nie będą w nich mogły uczestniczyć osoby towarzyszące. Prosimy o zrozumienie. Chodzi o bezpieczeństwo naszych pacjentów i mieszkańców miasta. Podobnie jak Państwo chcemy, żeby sytuacja jak najszybciej wróciła do normy. 

13 paź 2020
Aktualności
Bartosz Turlejski

Dzień Ratownictwa Medycznego

Wielu zawdzięcza im zdrowie i życie. Ich praca wymaga poświęcenia i wyrzeczeń. Dzisiaj mają jej jeszcze więcej. To bohaterowie naszych czasów. Dzisiaj (13 października) ratownicy medyczni obchodzą swoje święto. Życzymy im, żeby byli silni i wytrwali jak zawsze. I oczywiście, żeby pracy mieli jak najmniej. 

10 paź 2020
Aktualności
Bartosz Turlejski

Trzy łatwe sposoby na lepsze zdrowie psychiczne

Dzisiaj (10 października) obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Wraz z rozwojem cywilizacyjnym zaburzenia psychiczne stają się jednymi z głównych problemów zdrowotnych. Zachęcamy do korzystania z pomocy specjalistów, ale także wskazujemy trzy łatwe sposoby, żeby zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia psychicznego już w najbliższym czasie.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję