BIPBIP

29 wrz 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Zagłosuj na zdrowie!

Idea Budżetu Obywatelskiego jest prosta i ze wszech miar słuszna – to my, mieszkańcy, decydujemy o tym, czego chcemy, co uważamy za najważniejsze dla nas, a co wręcz za niezbędne. Mamy wpływ na otoczenie i na to, co nam ono oferuje. W tym roku na szczególną uwagę zasługują dwa projekty, za którymi stoi nasz szpital.

 

29 wrz 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Więcej niż pompa

Dla romantyka będzie to najbardziej romantyczny z narządów, dla pragmatyka – po prostu pompa do krwi. Niezależnie od perspektywy, serce to najważniejszy z organów. I najpracowitszy. Z tego oto powodu zasługuje na szczególną troskę oraz… własne święto.

27 wrz 2021
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Natura - radość

Natura = radość

„Na każdym spacerze w naturze człowiek otrzymuje znacznie więcej niż szuka” – ta myśl szkocko-amerykańskiego pisarza i przyrodnika Johna Muira zawiera w sobie bezsprzecznie spełnioną obietnicę.

26 wrz 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Przerwa w szczepieniach przeciw grypie

Ważna informacja! Ogłaszamy przerwę w realizacji akcji szczepień przeciw grypie dla seniorów w dniach od 27 września 2021 r. do 3 października 2021 r. Sytuacja związana jest z brakiem preparatu w hurtowniach farmaceutycznych i w związku z tym - z brakiem dostaw szczepionki do naszej placówki. O wszystkich zmianach i wznowieniu akcji będziemy Państwa informować na bieżąco. 

22 wrz 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Oficjalnie – mamy Certyfikat Akredytacyjny!

To wielki powód do dumy dla każdego pracownika Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. Ministerstwo Zdrowia oficjalnie przyznało placówce Certyfikat Akredytacyjny. Prestiżowe wyróżnienie otrzymaliśmy po raz pierwszy w historii!

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję