24 lis 2017

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO W SZPITALU MIEJSKIM IM.JANA GARDUŁY W ŚWINOUJŚCIU SP. Z O.O.

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO

GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

W SZPITALU MIEJSKIM IM.JANA GARDUŁY W ŚWINOUJŚCIU SP. Z O.O.

Prezes Zarządu Spółki Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o z siedzibą w Świnoujściu ul. Mieszka I 7 ogłasza nabór na stanowisko głównego księgowego

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: 1/1 etat

11 lis 2017

Udział Szpitala w obchodach Święta Niepodległości

W dniu 11 Listopada 2017r. w uroczystych obchodach 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości wzięła udział delegacja Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o., która złożyła wiązankę kwiatów pod Pomnikiem Bohaterów Walk o Niepodległość Rzeczpospolitej.

08 lis 2017

Miś Staś Wyspiarski dotarł do Szpitala

Hotel „Trzy Wyspy” jest kolejnym i największym fundatorem przytulanek dla dzieci przebywających w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. W dniu 7.11.2017 r. dostarczono na rzecz Oddziału Pediatrycznego 500 sztuk tych uroczych misiów. Z przekazanej informacji wynika, iż miś ma swoją tożsamość i nazywa się Staś Wyspiarski.

Misie Stasie trafią do rąk małych pacjentów.

Serdecznie dziękujemy fundatorom.

04 lis 2017

Badania densytometryczne

W dniu 9.11.2017 r. w godz. 9.00-18.00 na terenie Szpitala odbędą się odpłatne badania densytometryczne organizowane przez firmę OsteoDENS Grzegorza Pozorskiego.

Koszt badania dla pacjenta wynosi:

• szyjka kości udowej 39 zł
  • kręgosłup odcinek L1-L4 39 zł
  • komplet obu badań 59 zł

Osoby chętne proszone są o wcześniejszą rejestrację osobiście w Centralnej Recepcji lub pod nr telefonów 91 32 67 424 lub 91 32 67 322.

Grafika : OsteoDENS