BIP

20 gru 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Wizyta arcybiskupa Andrzeja Dzięgi w Szpitalu Miejskim

W dniu 16.12.2017 r. świnoujski szpital odwiedził arcybiskup Andrzej Dzięga. W trakcie wizyty spotkał się z pacjentami szpitala udzielając duchowego wsparcia. Z udziałem arcybiskupa odbyła się wizytacja kaplicy szpitalnej, błogosławieństwo dla chorych i personelu szpitala. Spotkanie było bardzo wzruszające a pacjenci bardzo chętnie przyjęli odwiedziny ojca duchownego.

 

15 gru 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Kolejne morskie czytanie z Grupą Morską

Czwarte spotkanie „Morskiego czytania z Grupą Morską” odbyło się 13 grudnia 2017 r. Przypominamy, że było to spotkanie dedykowane naszym pacjentom, mające na celu „oderwanie” ich od szpitalnego łóżka i zrelaksowanie poprzez zaproponowanie ciekawych pozycji książkowych.

12 gru 2017
Oferty pracy
Tomasz Kotwicki

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO W SZPITALU MIEJSKIM IM.JANA GARDUŁY W ŚWINOUJŚCIU SP. Z O.O. - IV

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO

GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

W SZPITALU MIEJSKIM IM.JANA GARDUŁY W ŚWINOUJŚCIU SP. Z O.O.

Prezes Zarządu Spółki Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o z siedzibą w Świnoujściu ul. Mieszka I 7 ogłasza nabór na stanowisko głównego księgowego

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: 1/1 etat

Pierwsza umowa o pracę zostanie zawarta na czas określony. Po umowie na czas określony istnieje możliwość zawarcia umowy na czas nie określony.