BIPBIP

20 mar 2020
Aktualności
Agnieszka Natorska

Centrum Zdrowia Psychicznego - pomoc psychologiczna dla mieszkańców Świnoujścia

Szanowni Państwo,
czas zagrożenia epidemicznego to trudny okres dla wszystkich. Budujące napięcie, zmiany związane z izolacją, zalecana rezygnacja z towarzyskiego trybu życia, okres niepewności.
Wszystko to wydaje się być kluczowym momentem, w którym rolę odegrać powinny: wsparcie, rozmowa i porady.
W ramach realizacji programu promocji zdrowia psychicznego i zapobiegania zaburzeniom psychicznym zespół Centrum Zdrowia Psychicznego dla mieszkańców Gminy Miasta Świnoujście

  • uruchomia porady telefoniczne z psychologami i psychoterapeutami,
  • pracujemy już dla Was nad wskazówkami pomagającymi zredukować napięcie i lęk,
  • opowiemy jak my psychologowie organizujemy domowy czas z rodziną. Może nasze przykłady staną się dla Państwa inspiracją do zaczerpnięcia kilku z nich do swojego życia,
  • każdego dnia będziemy wzmacniać Waszą i naszą decyzję do akcji #zostań w domu,
  • na bieżąco będziemy informowali o naszych specjalistycznych działaniach: opiece środowiskowej, działalności oddziału nerwic, dostępności do e-recept lekarza psychiatry, leczeniu uzależnień.

W tym wyjątkowym dla nas wszystkich okresie nasz zespół stawia za cel być jak najbliżej z Państwem. Praca zdalna okazuje się być naszym sprzymierzeńcem. Nie będą Pastwo oczekiwać w kolejce na wizytę, nie będziemy potrzebować skierowań. Wiele badań i praktyka wielu specjalistów pokazują, że pomoc psychologiczna w postaci zdalnej jest skuteczna i nie należy jej traktować jako mniej wartościowej niż kontakt face to face. Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 po drugiej stronie słuchawki nasi specjaliści z różnych dziedzin z zakresu pomocy psychologicznej będą czekać na Wasz telefon. Służymy doświadczeniem, wiedzą i chęcią niesienia pomocy. Ważne telefony: 501788894, 508096792, 506591164.

Zespół Centrum Zdrowia Psychicznego

20 mar 2020
Aktualności
Agnieszka Natorska

Centrum Zdrowia Psychicznego - pomoc telefoniczna

Mając na uwadze zaistniałą sytuację związaną z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, wskazujemy na możliwość korzystania ze świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki psychiatrycznej i uzależnień z wykorzystaniem systemów teleinformatycznych.

Pacjenci Poradni zdrowia psychicznego mogą uzyskać teleporadę lekarską, psychologiczną kontaktując się telefonicznie: 91 3267316, od poniedziałku do piątku, od godz. 8.00-15.00, w sobotę od godz.8.00 – 12.00.

Pacjenci Poradni terapii uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia mogą skorzystać z sesji psychoterapii kontaktując się telefonicznie: 91 3267314, od poniedziałku do piątku, od godz. 8.00 – 15.00.

Pacjenci Poradni terapii od substancji psychoaktywnych mogą skorzystać z sesji psychoterapii kontaktujac się telefonicznie: 506 591 164.

Świadczenia realizowane są wyłącznie na rzecz pacjentów kontynuujących leczenie, zgodnie z ustalonym planem terapeutycznym lub planem terapii i zdrowienia, adekwatnie do stanu klinicznego pacjenta.

17 mar 2020
Aktualności
Agnieszka Natorska

Poradnia położniczo – ginekologiczna w marcu

Pacjentki ciężarne zarejestrowane do poradni, prosimy by przychodziły punktualnie, o wyznaczonej godzinie (nie wcześniej!).

Pacjentki ginekologiczne zarejestrowane do poradni: udzielamy tele-porad w poniedziałki od 14.00 – 18.00, wtorki od 15.00 – 19.00, w czwartki od godz. 10.00 - 14.00 pod numerem telefonu: 91 32 67 446. Wystawiamy także e-recepty.

16 mar 2020
Aktualności
Agnieszka Natorska

Działalność poradni specjalistycznych zostaje zawieszona

1. Od dnia 17.03.2020 r. działalność wszystkich poradni specjalistycznych zostaje zawieszona do odwołania.

2. Izba Przyjęć oraz Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna funkcjonują bez zmian.

3. Wszystkie oddziały szpitalne działają w systemie ostrym w celu zabezpieczenia przypadków nagłych.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję