BIPBIP

14 maj 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Żegnamy Dariusza Guziaka

Dzisiaj żegnamy naszego kolegę, pielęgniarza Dariusza Guziaka. Był obecny w naszym życiu zawodowym. Pracował na Oddziale Intensywnej Terapii. Był inicjatorem i założycielem Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych. W okresie zmian w służbie zdrowia organizował w szpitalu Rejestr Usług Medycznych. Minęły lata i powrócił do naszego szpitala jako dyrektor. Mimo, że los wskazał mu inną drogę zawodową nigdy nie zapomniał o pielęgniarkach i położnych ze Świnoujścia.
Darku na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
                                                                                Pielęgniarki i położne

_________________________________________________
Dariusz Guziak w latach 2008-2011 pełnił funkcję dyrektora świnoujskiego szpitala. Ceremonia pogrzebowa odbyła się dziś na cmentarzu w Drawsku Pomorskim, gdzie pożegnały Go najbliższe koleżanki i współpracownicy.
Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy najgłębszego współczucia.
W imieniu wszystkich pracowników szpitala – prezes zarządu Dorota Konkolewska

14 maj 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Ćwiczenia ratowniczo-pożarnicze na Oddziale Chirurgicznym

W dniach 15.05.2019-17.05.2019 r. w godzinach 13.00-14.00 w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. zostaną przeprowadzone ćwiczenia ratowniczo-pożarnicze na Oddziale Chirurgicznym z udziałem pracowników szpitala oraz funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej.

Przepraszamy pacjentów za powstałe utrudnienia.

13 maj 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

„Zachodniopomorski program profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów skóry na lata 2019-2021”

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa w działaniu 6.8 w wyniku ogłoszonego konkursu RPZP.06.08.00-IP.02-32-K42/18 z dnia 17.12.2018r. otrzyma dofinansowanie na realizację projektu pn.: „Zachodniopomorski program profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów skóry na lata 2019-2021”. Kwota dofinansowania wynosi 1.173.048,60 zł .

Uroczyste podpisanie umowy odbyło się dziś, 13 maja 2019 r. w Urzędzie Miasta Świnoujście. Swoje podpisy złożyli: prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. Dorota Konkolewska oraz marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

13 maj 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Zatrudnimy lekarzy

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. zatrudni lekarzy rezydentów do nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej oraz lekarzy specjalistów w zakresie pediatrii, anestezjologii i intensywnej terapii oraz chorób wewnętrznych do pracy w oddziale i na dyżurach. Praca w dobrym zespole z korzystnymi warunkami finansowymi.

Oferty proszę przesyłać na adres email: sekretariat@szpital-swinoujscie.pl. Pytania można kierować pod nr telefonu 91 32 67 345 w godz. od 8.00 do 15.00

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję