BIPBIP

09 mar 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Pacjent przeprasza

Przepraszam Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. oraz jego personel za to, że w dniu 19 czerwca 2018r. na stronie internetowej iswinoujscie.pl pod artykułem „Zdobywcy Uśmiechów Pacjentów - wyróżnienie dla Szpitala” opublikowałem komentarz zawierający nieprawdziwą i zniesławiającą Szpital informację, sugerując marnotrawienie pieniędzy publicznych przez uczestników konkursu w tym Szpital Miejski w Świnoujściu.

Oskar Podkaura

08 mar 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

8 marca

Drogie Panie! ❤️Pamiętajcie o profilaktyce, dbajcie o siebie. Z akcji „Dzień Kobiet z cytologią” skorzystało dziś 20 pacjentek. Wszystkim naszym Pacjentkom i pracującym w szpitalu kobietom, życzymy zdrowia. 

06 mar 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Cytologia bez rejestracji na Dzień Kobiet

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. w ramach organizowanej akcji „Dzień Kobiet z cytologią” informuje, iż w dniu 08.03.2019r. w godzinach od 8.30 do 10.30 w Poradni Ginekologiczno-Położniczej (II piętro w budynku przy Mieszka I 7) kobiety w wieku 25-59 lat będą mogły wykonać badanie cytologiczne bez rejestracji. 

Serdecznie zapraszamy.

04 mar 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Bon Seniora - okulista Józef Kiełbasa

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, iż w ramach BONU SENIORA od 22.03.2019 r. można korzystać z usług medycznych w zakresie okulistyki w Gabinecie Okulistycznym lekarza specjalisty Józefa Kiełbasy w Świnoujściu przy ulicy Sikorskiego 2.

Rejestracja pacjentów do lekarza okulisty w Szpitalu Miejskim  w Świnoujściu – okienko BON SENIORA.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję