BIPBIP

30 kwi 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Jak pogoda wpływa na nasze samopoczucie? Pytamy psychologa i psychoterapeutę Roksanę Nowodworską.

W jaki sposób pogoda wpływa na nasze samopoczucie? Jak przetrwać przesilenie wiosenne? Czy powinniśmy się martwić utratą motywacji i ciągłym zmęczeniem? Na te inne pytania odpowiada Roksana Nowodworska, psycholog i psychoterapeuta z Centrum Zdrowia Psychicznego. Zachęcamy do lektury wywiadu.

Na zdjęciu Roksana Nowodworska, psycholog i psychoterapeuta z Centrum Zdrowia Psychicznego w Świnoujściu.

28 kwi 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Szukamy pracownika do działu kadr - specjalisty ds. służb pracowniczych

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu poszukuje pracownika do działu kadr - specjalisty ds. służb pracowniczych. Oferujemy ciekawą pracę w trzyosobowym zespole, możliwość szkoleń i korzystne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.

Do obowiązków pracownika będzie należało prowadzenie spraw związanych z zawieraniem i rozwiązywaniem umów o pracę, prowadzenie  dokumentacji z zakresu szkoleń pracowników, współpraca z Urzędem Pracy w zakresie organizacji robót publicznych, prac interwencyjnych, staży i szkoleń, kompleksowe prowadzenie akt osobowych, sporządzanie sprawozdań statystycznych, zestawień i analiz.

Zapraszamy do przesyłania CV na email: sekretariat@szpital-swinoujscie.pl. Dodatkowych informacji udzielamy pod numerami telefonu: 91 32 67 353, 91 32 67 345.

28 kwi 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Głos pacjenta o szpitalu: „Serdeczność, profesjonalizm i wsparcie”

Cieszymy się, gdy pacjenci opuszczają nasz szpital zadowoleni! Pan Marek Adamczak opisał swoje leczenie na Oddziale Chirurgii Ogólnej. Krótko mówiąc: zabieg, który prowadził prof. Józef Kładny, udał się, a nasz pacjent postanowił, w ciepłych słowach, opisać pobyt w naszej placówce. Oddajemy zatem głos panu Markowi.

27 kwi 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Żegnamy lekarza chirurga Włodzimierza Andrzeja Olka

Przekazujemy smutną wiadomość. Odszedł doskonały lekarz, wieloletni pracownik szpitala, nasz kolega. Przez lata swojej pracy pomógł wielu pacjentom. Zarząd i pracownicy Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu składają wyrazy współczucia rodzinie oraz bliskim. 

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję