BIPBIP

24 lut 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Takie zabiegi w ramach NFZ to rzadkość. Nasi ortopedzi wykonują je regularnie.

Na zdjęciu są ortopedzi dr Mateusz Grabowski oraz dr Adam Sokołowski. W Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu zakończyli właśnie skomplikowaną operację: artroskopię stawu ramiennego. Nie wszyscy wiedzą, że zabiegi tego typu przeprowadzane niekomercyjnie, ale w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, to rzadkość w regionie. Nasi lekarze wychodzą jednak naprzeciw potrzebom pacjentów.

23 lut 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Żegnamy lek. med. Teresę Ślęk

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci w dniu 19 lutego 2021 r. śp. Teresy Ślęk, lekarza internisty, wieloletniego Dyrektora Szpitala Powiatowego w Świnoujściu i Ordynatora Oddziału Wewnętrznego. Wyrazy żalu i współczucia Rodzinie i Bliskim składa zarząd szpitala ze współpracownikami.

22 lut 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Podaliśmy 2776 dawek szczepionek przeciw COVID-19

Do 22 lutego 2021 roku Szpital Miejski im. Jana Garduły podał 2776 dawek szczepionek przeciw COVID-19. W zeszłym tygodniu nasi medycy podali 272 dawek szczepionki Pfizer oraz 300 dawek szczepionki Astra Zeneca.

18 lut 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Szpital prowadzi szczepienia wyjazdowe

Grupa pracowników Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu prowadzi szczepienia wyjazdowe. - Szpitalną karetką jeździmy do osób, które nie mogę dotrzeć do naszej placówki - mówią nasi rozmówcy.

 

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję