04 mar 2024

Podziękowania za opiekę

Nasz szpital otrzymuje od Was, Kochani Pacjenci, piękne kartki z podziękowaniem za opiekę i wsparcie. Wasze słowa są dla nas niezwykle budujące i motywują nas do jeszcze większych wysiłków. [Cały artykuł przeczytasz klikając w tytuł].

08 sty 2024

Oświadczenie Rady Nadzorczej odnośnie sytuacji finansowej i działań szpitala

Szanowni Państwo,

w świetle ostatnich wydarzeń i rozmów w przestrzeni publicznej na temat sytuacji finansowej Szpitala pragniemy jako Rada Nadzorcza wyjaśnić istotne kwestie związane z zarządzaniem Szpitalem. Pojawiające się informacje dotyczące sytuacji finansowej Szpitala w zdecydowany sposób pomijają istotne osiągnięcia oraz wysiłki, jakie podjęto w celu poprawy standardów funkcjonowania placówki i przede wszystkim w sposób niewłaściwy oceniają zarządzanie finansami spółki.

04 sty 2024

Ambulatoryjna Stacja Dializ nieczynna 04.01.2024r.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 04.01.2024r Ambulatoryjna Stacja Dializ będzie nieczynna. W przypadku pytań lub wniosków w sprawie świadczonych usług prosimy o przekazanie informacji drogą e-mail:stacjadializ@szpital-swinoujscie.pl