BIPBIP

12 kwi 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Rejestracja kolejnych roczników do szczepień przeciw COVID-19

Rusza rejestracja do szczepień przeciw COVID-19 roczników 1962-1973. Uprawnione do szczepień są również roczniki 1974-1981. Osobom tym wystawiono skierowania do szczepień, ale rejestracja będzie wyznaczona w terminie późniejszym. W tekście wyjaśniamy kto, kiedy i jak może się zarejestrować.

08 kwi 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Czy warto rodzić w naszym szpitalu? Oczywiście, że tak!

Czasami na piśmie, a czasami w formie elektronicznej pacjenci naszego szpitala przesyłają podziękowania dla medyków. Pani Karolina, szczęśliwa mama Michaliny, opisała swój pobyt w naszej placówce, a konkretnie na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym. Pani Karolino - dziękujemy za to, że doceniła Pani naszą pracę. Poniżej publikujemy treść podziękowań.

 

07 kwi 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Prezydent RP Andrzej Duda dziękował za pracę pracownikom naszego szpitala

- Chciałbym złożyć ogromne podziękowania dla wszystkich polskich pracowników służby zdrowia, którzy wykazali się niebywałym bohaterstwem, odpornością psychiczną, siłą - te słowa padły w naszym szpitalu z ust Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Prezydent rozmawiał z Renatą Waszczuk, lekarz naczelną Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu. 

07 kwi 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Dzisiaj obchodzimy Dzień Pracownika Służby Zdrowia

Dzisiaj (7 kwietnia) obchodzimy Dzień Pracownika Służby Zdrowia. To rocznica powstania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Tego dnia święto obchodzą wszystkie osoby pracujące w instytucjach zajmujących się ochroną zdrowia.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję