23 cze 2017

Szpital w Świnoujściu liderem nowoczesnej płynoterapii

W dniu 21.06.2017 r. w Kutnie wręczono nagrody i wyróżnienia dla placówek medycznych, które wybrała kapituła konkursu organizowanego przez Fresenius Kabi Polska. Wśród wyróżnionych znalazł się Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. Założeniem konkursu było podkreślenie roli płynoterapii w lecznictwie szpitalnym a celem wyłonienie placówek i samorządów, które w ostatnich 10 lat podjęły działania zwiększające bezpieczeństwo płynoterapii na oddziałach szpitalnych.

02 cze 2017

Szpital włączył się w program " Trzymaj formę"

Z okazji uroczystego zakończenia XI edycji programu "Trzymaj formę" organizowanego przez Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Świnoujście, Zachodniopomorskie CKZiU w Świnoujściu i Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Świnoujściu młodzież z 9 świnoujskich szkół miała okazję brać udział w miejskiej edukacji zdrowotnej.

01 cze 2017

Dzień Dziecka w Szpitalu

Ogromną niespodziankę w Dniu Dziecka najmłodszym pacjentom Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. zrobili członkowie Grupy Morskiej - Cała Naprzód odwiedzając ich w dniu ich święta na oddziałach szpitalnych.

05 maj 2017

Nowe Poradnie Specjalistyczne

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, iż z dniem 08.05.2017 r. otwiera w ramach finansowania NFZ nowe poradnie przyszpitalne:

- Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc,

- Poradnia Chirurgii Dziecięcej (dotychczas funkcjonująca w ramach chirurgii ogólnej).

Ponadto w Międzyzdrojach w Przychodni Nowe Centrum przy ulicy Niepodległości 10 rozpoczyna udzielanie świadczeń medycznych  Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.

25 kwi 2017
Oferty pracy

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o pilnie zatrudni pielęgniarki w oddziałach szpitalnych, a w szczególności:

- w oddziale chorób wewnętrznych

- w oddziale pediatrycznym

- w oddziale neonatologicznym

- na bloku operacyjnym

oraz położne w oddziale położniczo - ginekologicznym

Warunki do uzgodnienia. Oferty prosimy kierować na adres : aneta.kaminska@szpital-swinoujscie.pl

Kontakt telefoniczny: 913267323