BIPBIP

21 lut 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Facebook: mamy już rok! :)

21 lutego 2018 roku, opublikowaliśmy pierwszego posta na szpitalnym Facebooku, rozpoczynając tym samym komunikację z Państwem. Jesteście z nami już rok! Dziękujemy za wszystkie opinie, za zgłaszane uwagi, za każdy uśmiech. Dziękujemy za to, że jest to (wciąż) miejsce kulturalne bo to prawdziwy fenomen w sieci. 

20 lut 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Dojrzewanie - trudny czas dla młodzieży i rodziców

Dziś, 20 lutego br. Karolina Flacht oraz Bartosz Ślaski z Centrum Zdrowia Psychicznego reprezentowała nasz szpital na spotkaniu z rodzicami pn "Dojrzewanie - trudny czas dla młodzieży i rodziców" w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu.

Spotkanie edukacyjno-informacyjne odbyło się w ramach programu promocji zdrowia i zapobiegania zaburzeniom psychicznym w Gminie Miasto Świnoujście.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję