09 maj 2018

Wkrótce poradnia endokrynologiczna

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. odpowiadając na potrzeby zdrowotne mieszkańców informuje, iż z dniem 02.06.2018 r. udostępnił na terenie zakładu leczniczego w ramach umowy dzierżawy gabinet na poradnię endokrynologiczną, w którym przyjmować będzie lekarz specjalista endokrynolog Pani Izabela Bałszan-Kowalska.

07 maj 2018

Szpital w mediach społecznościowych

Bieżące informacje, sukcesy i problemy, planowane działania, trochę historii szpitala w naszym mieście - to wszystko znajdziecie Państwo na oficjalnym fanpage szpitala na portalu społecznościowym facebook

30 kwi 2018

Upominki dla najmłodszych Pacjentów

Narodziny dziecka to niezapomniane chwile dla każdej Mamy. My jako szpital zapewniamy fachową opiekę ale także staramy się umilić te pierwsze chwile drobnymi upominkami.