20 cze 2024

HR Day, czyli święto wszystkich kadrowych

Kochani Specjaliści HR, dziękujemy za Waszą ciężką pracę, poświęcenie i zaangażowanie w budowanie wspaniałych zespołów i wspieranie rozwoju każdego pracownika. Życzymy Wam niekończących się sukcesów zawodowych, satysfakcji z codziennych wyzwań oraz mnóstwo uśmiechu i radości w życiu osobistym. Niech każdy dzień przynosi Wam wiele powodów do dumy i zadowolenia!

19 cze 2024

„Gospodarka senioralna – najlepsze praktyki”

Pod koniec maja reprezentacja naszego szpitala wzięła udział w wyjeździe studyjnym, który odbył się w Centrum Terapii Opiekuńczej w Neubrandenburgu (Niemcy).

Placówka funkcjonuje w charakterze usług komercyjnych a ciekawostką jest fakt, iż wykorzystuje w porozumieniu ze środowiskami akademickimi elementy sztucznej inteligencji.

Wiesława Kosińska i Dariusz Bielski wzięli udział w warsztatach praktycznych, była to m.in.: terapia zajęciowa i profilaktyka upadków wspierana przez sztuczną inteligencję (cyfrowe produkty pielęgnacyjne).

14 cze 2024

Odkrywanie autyzmu - spotkanie z Karoliną Dyrdą

Spotkanie odbędzie się 29 czerwca br., organizowane jest przez Fundację Wiatr w Żagle. Jest bezpłatne. Obowiązują zapisy a wszystkie potrzebne informacje znajdują się na grafice. [kliknij grafikę by ją powiększyć].

14 cze 2024

Światowy Dzień Krwiodawstwa

W Polsce, w roku 2023 ponad 638 000 dawców oddało łącznie ponad 1 500 000 jednostek krwi i jej składników.
World Blood Donor Day obchodzimy 14 czerwca w dzień urodzin Karla Landsteinera, który w 1901 roku odkrył grupy krwi. Święto zostało ustanowione 14 czerwca 2004 roku.