BIPBIP

02 paź 2020
Aktualności
Bartosz Turlejski

Głosowanie trwa. Prosimy o wsparcie projektów szpitala.

Do 7 października potrwa głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok. Autorzy wniosków związanych z naszą szpitalem zachęcają do głosowania. - Cieszymy się, że tak dużo osób chce wspierać naszą placówkę. Dziękujemy za każdy głos - mówi Dorota Konkolewska, prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły.

01 paź 2020
Aktualności
Bartosz Turlejski

Tylu porodów jeszcze u nas nie było. Mamy rekord!

W Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły odebrano we wrześniu 2020 roku aż 45 porodów. Tym samym został pobity rekord urodzeń sprzed dwóch lat, gdy w naszej placówce na świat przyszło 44 dzieci. - To był pracowity miesiąc na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym, ale jesteśmy dumni i cieszymy się razem z rodzicami - mówią pracownicy szpitala.

01 paź 2020
Aktualności
Bartosz Turlejski

Międzynarodowy Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia

Dzisiaj (1 października) obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia. Składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom ochrony zdrowia: pomyślności, szczęścia, wiele uśmiechu. Dziękujemy za profesjonalizm, trud i serce, które każdego dnia wkładacie w niesienie pomocy innym.

30 wrz 2020
Aktualności
Bartosz Turlejski

Chłopakom życzymy wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj obchodzimy Dzień Chłopaka. Wszystkiego co najlepsze dla męskiej części pacjentów i załogi szpitala, ale także dla wszystkich chłopaków życzy prezes zarządu i damski personel spółki.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję