BIPBIP

05 lis 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Budżet Obywatelski 2020 - wyniki

W kategorii inwestycyjnych wygrały następujące projekty:
- Nowoczesna pracownia endoskopowa i zabiegowa w szpitalu miejskim (1385 głosów); szacunkowa wartość projekt (koszt) to 1 mln złotych.
- Stadion na piątkę, obiekty sportowo – rekreacyjny przy ulicy Białoruskiej (1117 głosów); szacunkowy koszt to 400 tys. złotych.
- Pracownia artystyczna w Szkole Podstawowej nr 1 przy ulicy Witosa (336 głosów); szacunkowy koszt to 128 tys. 611, 41 złotych.

W kategorii projektów zdrowotnych, kulturalnych, oświatowych i sportowych:
- Mniej się stresujesz lepiej pracujesz, realizacja projektu w szpitalu miejskim (1446 głosów); szacunkowy koszt to 39 tys. 250 złotych.
- Ratujemy ucząc, realizacja projektu na terenie miasta (1340 głosów); szacunkowy koszt to 40 tys. złotych.
- Międzynarodowy Dzień Latarń Morskich, realizacja Latarnia Morska przy ulicy Bunkrowej (1079 głosów); szacunkowy koszt to 30 tys. złotych.
- Laboratorium językowe oknem na świat, realizacja Szkoła Podstawowa nr 9 przy ulicy Sąsiedzkiej (623 głosów); szacunkowy koszt to 39 tys. 853 złotych.
- Teatr uczy, bawi i rozwija, realizacja Szkoła Podstawowa nr 6 przy ulicy Staszica (585 głosów); szacunkowy koszt to 40 tys. złotych.

Dziękujemy za każdy głos!

01 lis 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

„Wdzięczność jest pamięcią serca”

Koniec jest zawsze początkiem innej drogi jednak to co przeżyliśmy, doświadczaliśmy idzie z nami dalej i jest motorem dalszych naszych działań. Dziękuję załodze Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. za wsparcie, życzliwość i oddanie w dążeniu do realizacji wspólnych celów. Wasze dobre słowo, pomocna dłoń i sympatia towarzyszyły mi w codziennej pracy. Nie zabrakło tez problemów i potknięć jednak każde z nich było lekcją na każdy następny dzień.

Działania, które codziennie podejmowaliście w ramach niesienia pomocy chorym ludziom, dotkniętych często nieszczęściem samotności i porzucenia, chęć ulżenia ich cierpieniu – przywróceniu choć na chwilę radości i uśmiechu jeszcze bardziej uwrażliwiały mnie na ludzką krzywdę. Swoją wyrozumiałością i oddaniem w walce o drugiego człowieka daliście mi niejedną lekcję pokory. Za to wszystko jestem ogromnie wdzięczna i jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Mojej następczyni Pani Elżbiecie Kasprzak życzę wytrwałości i powodzenia w realizacji zadań.

Dorota Konkolewska

01 lis 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Elżbieta Kasprzak od dziś prezesem świnoujskiego szpitala

W środę, 23 października br. odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej, na którym obecna prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. Dorota Konkolewska, złożyła rezygnację z pełnionej funkcji (z dniem 31.10.2019 r.).

29 paź 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Magdalena Partyka z tytułem Przyjaciela Szpitala

Dziś, podczas uroczystego spotkania, tytuł PRZYJACIELA SZPITALA otrzymała pani Magdalena Partyka. Serdecznie gratulujemy! 
I raz jeszcze bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją wrażliwością artystyczną, uwiecznioną na fotoobrazach ze zdjęciami niemowląt. Wizerunek najmniejszych modeli z wysp, autorstwa Magdalena Partyka Fotografia ozdobiły korytarz i sale Oddziału Położniczego.

25 paź 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Wznawiamy szczepienia przeciw grypie

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, iż w dniu dzisiejszym tj. 25.10.2019 r. dotarły szczepionki przeciwko grypie dla mieszkańców miasta powyżej 60 roku życia. Tym samym wznawiamy akcję szczepień finansowanych przez Gminę Miasto Świnoujście. Zgodnie z harmonogramem szczepienia odbywają się we wtorki w godzinach od 10.00 do 17.00 i czwartki od 10.00 do 14.00. Prosimy o zgłaszanie się do Izby Przyjęć szpitala (parter) z dokumentem tożsamości już 29.10.2019 r.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję