BIPBIP

04 lut 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Porody rodzinne wróciły

Od 1 lutego do Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wróciły porody rodzinne. - Cieszymy się. Narodziny dziecka to wyjątkowy moment. Niestety ze względu na sytuację epidemiologiczną musieliśmy na pewien czas, w trosce o bezpieczeństwo personelu, pacjentów i samych dzieci, przedsięwziąć środki ostrożności. Teraz chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom przyszłych mam - mówią członkowie personelu świnoujskiego szpitala.

04 lut 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Światowy Dzień Walki z Rakiem

Dzisiaj (4 lutego) obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem. Święto zostało ustanowione w 2000 roku na Światowym Szczycie Waki z Rakiem w Paryżu. Na szczycie opracowano tzw. Kartę Paryską, zobowiązującą wszystkie kraje, które się pod nią podpisały, do tworzenia programów zapobiegających chorobom nowotworowym. Celem Światowego Dnia Walki z Rakiem jest zwrócenie uwagi na zapobieganie i leczenie chorób nowotworowych.

02 lut 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

To był wyjątkowy finał WOŚP. Dziękujemy, że byliście z nami!

W ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Szpital Miejski im. Jana Garduły zebrał 5 948 złotych, 44 euro, 120 koron szwedzkich oraz cztery korony czeskie. - Wszystkim, którzy wrzucili pieniądze zarówno do puszek stacjonarnych naszego szpitala, jak i w każdy inny sposób pomagali WOŚP, serdecznie dziękujemy - mówią pracownicy placówki.

30 sty 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Nasz szpital gra z Orkiestrą. Sprawdź, co przygotowaliśmy na niedzielę.

Nasz szpital gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Przez cały miniony tydzień w ramach akcji oferowaliśmy badania profilaktyczne. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszej oferty i wrzucając pieniądze do puszki, wsparli szczytną ideę. Jeżeli do tej pory umknęła Państwu informacja o badaniach, to jeszcze nic straconego. W niedzielę także będzie można skorzystać z badań w naszym laboratorium oraz przy naszym stoisku w amfiteatrze. 

28 sty 2021
Aktualności
Bartosz Turlejski

Do tej pory zaszczepiliśmy 930 osób

930 osób zostało do tej pory zaszczepionych przeciw COVID-19 w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu, a 420 spośród nich przyjęło dwie dawki. Placówka zamówiła na przyszły tydzień 480 dawek preparatu firmy Pfizer.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję