21 sie 2018

Nowy sprzęt od WOŚP

Na Oddziale Neonatologicznym pojawił się nowy sprzęt - to zestaw do resuscytacji i obserwacji noworodka. Sprzęt otrzymaliśmy dzięki wsparciu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

17 sie 2018

Poradnia alergologii dziecięcej

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że z początkiem września 2018 r. otwiera w ramach finansowania NFZ poradnię alergologii dziecięcej.

16 sie 2018

Pediatria - remont sali zabaw

Kończymy remontowanie sali zabaw Oddziału Pediatrycznego. Tak poważne przedsięwzięcie jest możliwe dzięki podpisaniu umowy darowizny pomiędzy OT PORT Świnoujście S.A. a naszym szpitalem, której przedmiotem jest kwota 10 000 zł. Na efekty musimy poczekać do przyszłego tygodnia, od poniedziałku 20.08.2018 r. będziemy salę wyposażać w nowe meble i zabawki dla dzieci.

01 sie 2018

BON SENIORA 65+

Wydzielony punkt obsługi - rejestracji uprawnionych do świadczeń w Szpitalu Miejskim w Świnoujściu przy ulicy Mieszka I 7 mieści się na parterze i pracuje w: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 9.00-15.00, w środy w godz. 11.00-18.00.