14 sie 2017

Morskie czytanie z Grupą Morską w szpitalu miejskim po raz drugi

Już po raz drugi z inicjatywy Stowarzyszenia Grupa Morska - Cała Naprzód, 10 sierpnia w świetlicy naszego szpitala, odbyło się spotkanie przeznaczone dla pacjentów, w którym zaproszony gość, pan Jerzy Barczak - dyrektor Żeglugi Świnoujskiej, w niezwykle ciekawy sposób opowiadał historię przeprawy promowej w naszym mieście.

29 lip 2017

Udział Szpitala w Miasteczku Uzdrowiskowym

W dniu 29.07.2017 r. od godz.15.00 przy ulicy Emilii Gierczak ruszyło Miasteczko Uzdrowiskowe organizowane przez Uzdrowisko Świnoujście S.A. Na zaproszenie zarządu spółki udział w Miasteczku wziął również Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o.

19 lip 2017
Oferty pracy

OGŁOSZENIE O NABORZE NA PROWADZENIE SPRAW Z ZAKRESU OBRONNOŚĆI I REAGOWANIA KRYZYSOWEGO W SZPITALU MIEJSKIM IM.JANA GARDUŁY W ŚWINOUJŚCIU SP. Z O.O.

Prezes Zarządu Spółki Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o z siedzibą w Świnoujściu ul. Mieszka I 7 ogłasza nabór na prowadzenie spraw z zakresu obronności i reagowania kryzysowego

Forma zatrudnienia: zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej