BIPBIP

27 lis 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Budżet Obywatelski 2020 - symboliczne czeki

Dziś Prezydent Miasta Świnoujście Janusz Żmurkiewicz spotkał się z autorami projektów, które wygrały w Budżecie Obywatelskim 2020. Każdemu wręczył symboliczne czeki z nazwą projektu oraz kwotą, jaką na jego realizację zgłosili.
"Trzymajmy kciuki, aby realizacja tych wniosków zmieściła się w tych kwotach" - powiedział prezydent Janusz Żmurkiewicz. Projekty szpitala, które uzyskały aprobatę mieszkańców to: Nowoczesna pracownia endoskopowa i zabiegowa w szpitalu miejskim oraz Mniej się stresujesz lepiej pracujesz, realizacja projektu w szpitalu miejskim.

21 lis 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Profilaktyka już od przedszkola

Na zaproszenie Przedszkola Miejskiego Nr 1 ,,Perełki Bałtyku", w grupach: Piratów i Rybek, rozmawialiśmy z najmniejszymi mieszkańcami naszego miasta o naturalnej odporności, bakteriach, wirusach oraz zdrowym podejściu do życia, a więc częstej higienie rąk, bogatej w warzywa i owoce diecie oraz gimnastyce.
W roli prelegentów: Wiesława Kosińska i Krystyna Dolata z Oddziału Chorób Wewnętrznych. Foto-relacja jak zawsze - na naszym fanpage.

19 lis 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

„Bierzemy stres na WARSZTAT. Pomagasz innym, zadbaj o siebie” - kolejne warsztaty już w piątek

Zapraszamy do udziału w programie realizowanym w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019, finansowanym przez Miasto Świnoujście pod nazwą: „Bierzemy stres na WARSZTAT. Pomagasz innym, zadbaj o siebie”.
Będą to kolejne warsztaty z profilaktyki stresu dla wykonujących zawody związane z intensywną pracą z ludźmi, polegającą na udzielaniu pomocy innym.
Zaproszenie kierujemy gorąco do mieszkańców naszego miasta, dla których praca jest źródłem stresu.
Termin najbliższych warsztatów: 22.11.2019 r. w godz. 12.00-15.00.
Miejsce warsztatów: Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. – Centrum Zdrowia Psychicznego, ul. Jana z Kolna 12.
Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o kontakt z koordynatorem projektu: Anetą Całus pod nr tel. 501 788 894

16 lis 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Pierwsza pomoc medyczna - Akademia Młodego Medyka

W sobotę 16.11.2019 r. w siedzibie Wydziału Ekonomii i Nauk o Zdrowiu w Świnoujściu odbyły się pierwsze zajęcia nt. Pierwsza pomoc medyczna. Uczestnicy akademii mieli okazję zapoznać się z zasadami udzielenia pierwszej pomocy w teorii jak i w praktyce.
Foto-relacja dostępna tutaj.

12 lis 2019
Aktualności
Agnieszka Natorska

Prezes zarządu dla Pacjentów

W każdą środę, w godz. 14.00-15.00, do Państwa dyspozycji będzie prezes zarządu, dr Elżbieta Kasprzak.

Bardzo prosimy umawiać się na spotkanie poprzez sekretariat osobiście lub telefonicznie (+48 91 32 67 345).

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję