BIPBIP

08 paź 2020
Aktualności
Bartosz Turlejski

Dziękujemy za każdy głos!

Dziękujemy Państwu za wsparcie szpitalnych projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021. Promowaliśmy szpitalne projekty w mediach. Prosiliśmy o Państwa głosy na ulicach Świnoujścia. Zebraliśmy bardzo dużo głosów. Karty już oddane. Teraz czekamy na wyniki. Trzymajcie za nas kciuki!

 

07 paź 2020
Aktualności
Bartosz Turlejski

Przejęliśmy czasową opiekę nad pacjentem z SARS-CoV-2. Jesteśmy gotowi na takie sytuacje.

Nasz szpital przejął czasową opiekę nad pacjentem zakażonym wirusem SARS-CoV-2, bowiem oddziały zakaźne placówek w Szczecinie oraz Koszalinie nie miały miejsc dla pacjentów zakaźnych.  W związku z sytuacją w szpitalu podjęto działania zapewniające  bezpieczeństwo epidemiczne pozostałych chorych i personelu. Zmieniliśmy tryb przyjmowania pacjentów na Oddziale Internistycznym.

06 paź 2020
Aktualności
Bartosz Turlejski

Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego

Na Mózgowe Porażenie Dziecięce cierpi 17 milionów osób na całym świecie. Święto dedykowane jest również wszystkim tym, którzy się tymi osobami opiekują. Inicjatywa powstała w 2012 roku. Symbolem święta jest kolor zielony.

 

05 paź 2020
Aktualności
Bartosz Turlejski

Wyniki testów negatywne. Pracownicy są zdrowi.

Pracownicy szpitala, którzy udali się w dniu 28.09.2020 roku na kwarantannę, nie są zakażeni wirusem SARS-CoV-2. Testy wykonane w siódmym dniu kwarantanny, dały wynik negatywny. Cieszymy się, że wszyscy mogą wrócić już do pracy.

 

04 paź 2020
Aktualności
Bartosz Turlejski

Światowy Dzień Onkologii. Jak obronić się przed nowotworem?

Każdego roku od około 150 tys. ludzi w Polsce dowiaduje się o chorobie nowotworowej. To druga po chorobach układu krążeniowego przyczyna zgonów w Polsce. U mężczyzn najczęściej zmiany onkologiczne występują w płucach i oskrzelach, a u kobiet w gruczołach piersiowych.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję