BIPBIP

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu uczestniczy w Narodowym Programie Szczepień przeciw COVID-19 od początku. Jako szpital węzłowy szczepimy osoby z „grupy zero” oraz wszystkie pozostałe grupy wskazane przez Ministerstwo Zdrowia. O szczegółach szczepień w naszym szpitalu piszemy regularnie w zakładce AKTUALNOŚCI oraz na naszym fanpage’u na Faceboooku.

Koordynatorem szczepień w Szpitalu jest Pani Wiesława Kosińska - tel: +48 510 717 877 (nr telefonu dla zgłoszeń grup zawodowych zgodnie z NPS)

Z dniem 1 sierpnia 2021 Punkt Szczepień w Szpitalu Miejskim będzie otwarty w piątki w godzinach 10:00 – 14:00 dla uprzednio zarejestrowanych pacjentów.

Rejestracja telefoniczna oraz wydawanie certyfikatów w poniedziałki od 8:00 do 14:00 pod nr. telefonu 91 32 67 404.

W razie pytań lub problemów ze szczepieniem można również napisać na adres e-mail: szczepieniecovid19@szpital-swinoujscie.pl.

CERTYFIKATY WYDAWANE SĄ TYLKO PACJENTOM ZASZCZEPIONYM W SZPITALU MIEJSKIM LUB PUNKCIE SZCZEPIEŃ POWSZECHNYCH W MIEJSKIM DOMU KULTURY.

 

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję