BIPBIP

Trudno dziś wyobrazić sobie medycynę bez radiologii i diagnostyki obrazowej (choćby popularnego „rentgena”). Są kluczowe w przypadku większości chorób oraz na każdym etapie ich leczenia.

Zakres zastosowania badań obrazowych jest wprost proporcjonalny do zapotrzebowania na nie, dlatego specjalistów w tej dziedzinie nigdy dość. Powitajmy kolejnych: Katarzyna Chamier-Ciemińska, Katarzyna Kołaczyk, Marcin Kujawa, Michał Michniewicz, Krzysztof Motyl, Tomasz Sorówka oraz Michał Zieliński – zapamiętajmy te nazwiska. Dzięki nim zwiększy się dostępność diagnostyki obrazowej, a czas oczekiwania na badania – skróci się.

Warto przy tym pamiętać, że w przypadku badań diagnostycznych realizowanych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia niezbędne jest skierowanie od szpitalnego lekarza specjalisty lub lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej z placówki, z którą szpital ma podpisaną umowę.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję