BIPBIP

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu poszukuje pracownika do działu kadr - specjalisty ds. służb pracowniczych. Oferujemy ciekawą pracę w trzyosobowym zespole, możliwość szkoleń i korzystne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.

Do obowiązków pracownika będzie należało prowadzenie spraw związanych z zawieraniem i rozwiązywaniem umów o pracę, prowadzenie  dokumentacji z zakresu szkoleń pracowników, współpraca z Urzędem Pracy w zakresie organizacji robót publicznych, prac interwencyjnych, staży i szkoleń, kompleksowe prowadzenie akt osobowych, sporządzanie sprawozdań statystycznych, zestawień i analiz.

Zapraszamy do przesyłania CV na email: sekretariat@szpital-swinoujscie.pl. Dodatkowych informacji udzielamy pod numerami telefonu: 91 32 67 353, 91 32 67 345.

 

 

 

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję