Ważna informacja! Ukazało się rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie planowanych na drugą połowę marca szczepień dla grupy 1b. Możliwość zaszczepienia otrzymują także osoby, które mają rozpoznaną chorobę nowotworową, ale nie rozpoczęły jeszcze leczenia. Szpital Miejski im. Jana Garduły dzisiaj (11 marca) rozpoczął rejestrację tej grupy i wspomniane osoby również mogą się zgłaszać.

W rozporządzeniu, które ukazało się wieczorem 10 marca jest też zmiana dotycząca osób, które przeszły COVID-19. Będą mogły się one zaszczepić w ciągu trzech miesięcy od potwierdzonej daty zachorowania, a nie jak wskazywano wcześniej - w ciągu sześciu miesięcy.

Szczegóły dotyczące zmian w programie szczepień oraz informacje na temat rejestracji podaliśmy TUTAJ.