Dr Małgorzata Barwijuk-Machała w poniedziałek (25 stycznia) będzie w naszym szpitalu przeprowadzała biopsję aspiracyjną cienkoigłową (BAC). Zostały jeszcze wolne miejsca na zabiegi. Koszt uzależniony jest od zmian: jeden guzek - 150 złotych, dwa guzki i więcej - 250 złotych.

Dodajmy, że dr  Małgorzata Barwijuk-Machała przyjmuje pacjentów raz w miesiącu. W najbliższy poniedziałek (25 stycznia) zabiegi będą odbywać się w godzinach: od 13.00 do 15.00. Rejestrować możemy się jeszcze w czwartek i piątek w godzinach od 8.00 do 17.00 pod numerami telefonów: 91 32 67 424 lub 91 32 67 322.