Nasz szpital realizuje projekt pn.: „Walka i zapobieganie COVID19 poprzez zakup sprzętu dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o.”. Dzięki dofinansowaniu do naszego szpitala trafia sprzęt za łączną kwotę 437 tysięcy złotych.

Szpital Miejski realizuje projekt pn.: „Walka i zapobieganie COVID19 poprzez zakup sprzętu dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o.”. W tym zakresie w dniu 09.11.2020r. podpisano umowę nr RPZP.07.07.00-32-N028/20-00 na kwotę 437.000 zł, z której  zostaną zakupione: aparat do znieczuleń, defibrylator, diatermia, kardiomonitory, urządzenie do biodekontaminacji, namioty medyczne, komora laminarna, podgrzewarka do płynów i urządzenie do dekontaminacji. Jesteśmy w trakcie realizacji zakupów. O postępach dostaw sprzętu będziemy informować na bieżąco.