Ważna informacja dla mieszkańców w wieku 60 lat i starszych! Dysponujemy obecnie stoma szczepionkami przeciw grypie. Dzisiaj (poniedziałek, 30 listopada) można się rejestrować na darmowe szczepienia. Rejestracja będzie odbywać się także jutro (wtorek, 1 grudnia).

Rejestrować można się pod numerem telefonu 91 32 67 304. Dzisiaj (poniedziałek, 30 listopada) rejestracja potrwa do g. 14.30.  We wtorek (1 grudnia) rejestracja telefoniczna odbywać się będzie od g. 8.30 do g. 14.30. Seniorzy otrzymają informację o dniu i godzinie szczepienia. Wejście na szczepienia do szpitala - od ul. Mieszka I 7. Należy mieć ze sobą dowód osobisty.