Jesteś na kwarantannie i chcesz wiedzieć, czy jesteś zakażony koronawirusem? 10. lub 11. dnia możesz zrobić test w mobilnym punkcie pobrań.

Potrzebujesz wyników do pracy, do sanatorium? Możesz zrobić test w mobilnym punkcie pobrań zlokalizowanym w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o.

Uwaga! na badanie zabierz dokument ze zdjęciem i swój nr PESEL.

Mobilny Punkt Pobrań (MPP) znajduje się przy bocznej bramie prowadzącej na teren Szpitala, od ul. Jana z Kolna  (od strony parkingu Szpitala) – czerwony namiot.

Obowiązuje telefoniczna rejestracja - nr tel. do koordynatora 504-470-694, czynny w godz. 08.00-15.00 i umówienie się na konkretny dzień i godzinę pobrania wymazu we wszystkie dni tygodnia:

poniedziałek - piątek od g. 09:00 do 12:00

sobota - niedziela od g. 07:30 do 09:30

Badania komercyjne wykonywane są wg cennika Szpitala.