W kategorii inwestycyjnych wygrały następujące projekty:
- Nowoczesna pracownia endoskopowa i zabiegowa w szpitalu miejskim (1385 głosów); szacunkowa wartość projekt (koszt) to 1 mln złotych.
- Stadion na piątkę, obiekty sportowo – rekreacyjny przy ulicy Białoruskiej (1117 głosów); szacunkowy koszt to 400 tys. złotych.
- Pracownia artystyczna w Szkole Podstawowej nr 1 przy ulicy Witosa (336 głosów); szacunkowy koszt to 128 tys. 611, 41 złotych.

W kategorii projektów zdrowotnych, kulturalnych, oświatowych i sportowych:
- Mniej się stresujesz lepiej pracujesz, realizacja projektu w szpitalu miejskim (1446 głosów); szacunkowy koszt to 39 tys. 250 złotych.
- Ratujemy ucząc, realizacja projektu na terenie miasta (1340 głosów); szacunkowy koszt to 40 tys. złotych.
- Międzynarodowy Dzień Latarń Morskich, realizacja Latarnia Morska przy ulicy Bunkrowej (1079 głosów); szacunkowy koszt to 30 tys. złotych.
- Laboratorium językowe oknem na świat, realizacja Szkoła Podstawowa nr 9 przy ulicy Sąsiedzkiej (623 głosów); szacunkowy koszt to 39 tys. 853 złotych.
- Teatr uczy, bawi i rozwija, realizacja Szkoła Podstawowa nr 6 przy ulicy Staszica (585 głosów); szacunkowy koszt to 40 tys. złotych.

Dziękujemy za każdy głos!