Dziś, podczas uroczystego spotkania, tytuł PRZYJACIELA SZPITALA otrzymała pani Magdalena Partyka. Serdecznie gratulujemy!
I raz jeszcze bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją wrażliwością artystyczną, uwiecznioną na fotoobrazach ze zdjęciami niemowląt. Wizerunek najmniejszych modeli z wysp, autorstwa Magdalena Partyka Fotografia ozdobiły korytarz i sale Oddziału Położniczego.

W spotkaniu udział wzięli: Magdalena Partyka - fotografka, Agnieszka Natorska (PR), położna i oddziałowa położnictwa Jolanta Ławińska, lek. Renata Waszczuk - Ordynator Oddziału Położniczo-Ginekologicznego oraz prezes zarządu szpitala - Dorota Konkolewska.