BIPBIP

Budżet Obywatelski 2019

Projekt inwestycyjny nr 2: NOWOCZESNA PRACOWNIA ENDOSKOPOWA I ZABIEGOWA
Zakup nowoczesnego sprzętu medycznego do pracowni endoskopii celem realizacji badań profilaktycznych górnych i dolnych odcinków przewodu pokarmowego (gastroskopia, kolonoskopia) oraz zabiegów na videoendoskopach: usuwanie polipów i wczesnych zmian nowotworowych, rozszerzenie łagodnych i złośliwych zwężeń przewodu pokarmowego oraz hamowanie krwawień.

Szacunkowy koszt projektu: 1 000 000,00 PLN

Projekt nieinwestycyjny nr 2: MNIEJ SIĘ STRESUJESZ, LEPIEJ PRACUJESZ
Warsztaty profilaktyki stresu i wypalenia zawodowego dla osób czynnych zawodowo zatrudnionych w instytucjach i firmach na terenie Miasta. Dwudniowe profilaktyczne warsztaty wyjazdowe, na których będzie można nabyć wiedzę teoretyczną dotyczącą stresu i wypalenia zawodowego oraz zwiększyć własną samoświadomość i nabyć umiejętności praktyczne radzenia sobie ze stresem.

Szacunkowy koszt projektu: 39 250,00 PLN

Karty do głosowania można pobrać w Rejestracji Centralnej: Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o., Świnoujście, ul. Mieszka I 7. Głosowanie trwa w dniach 10-27 września 2019 roku.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję