Z przyjemnością i zaszczytem informujemy, że projekt Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu pt. "Oswajamy lęki - mały pacjent w laboratorium analitycznym" decyzją Rady Nagrody Fundacji Joy Aim zdobył Wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie ZOZ Uśmiechniętego Pacjenta 2018/2019 pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Pacjenta i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

To kolejna, udana inicjatywa na rzecz małych pacjentów. Z całą pewnością jest to projekt łączący w sobie edukację, profilaktykę i uśmiech. Do zrealizowania praktycznie w każdym szpitalu. Gratulujemy doskonałego pomysłu Agnieszce Natorskiej i kierownik szpitalnego laboratorium Agnieszce Trębickiej. Słowa uznania kierujemy także do wszystkich osób zaangażowanych w projekt: Katarzynie Siewierskiej, Małgorzacie Kowalskiej i Bożenie Tchir z laboratorium.