10 projektów, w tym dwa dotyczące bezpośrednio naszego szpitala, głosowaniem mieszkańców będzie realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego. Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz oficjalnie podał wyniki głosowania mieszkańców oraz wręczył symboliczne czeki autorom zwycięskich projektów. - Gratuluję zwycięzcom i wszystkim , którzy złożyli projekty. A mieszkańcom dziękuję za oddanie głosów. W końcu to nasze miasto i nasza wspólna sprawa – powiedział Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.
Otrzymaliśmy czeki na projekty:

• Cyfrowa rentgenodiagnostyka – lepsza jakość badań w szpitalu miejskim (ważnych głosów 1543)
  • Bierzemy stres na warsztat. Pomagasz innym zadbaj o siebie (ważnych głosów 1287)