Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. o.o. otrzymał wyróżnienie za realizację projektu pt.: „Staś Wyspiarski na dzień bardzo dobry” zgłoszonego do II edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta 2017.

Konkurs był ogłoszony przez Fundację Joy Aim z siedzibą w Barlinku. Honorowy patronat pełnił Rzecznik Praw Pacjenta i Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego. Celem konkursu było wyłonienie i promowanie najlepszych, innowacyjnych projektów z powodzeniem zastosowanych w podmiotach leczniczych, które wywołały radość, zadowolenie i uśmiech u pacjentów oraz pozytywnie wpłynęły na proces zdrowienia.

Ogromne podziękowania dla właścicieli i pracowników Hotelu Trzy Wyspy, naszych stałych partnerów współpracujący ze szpitalem, którzy podarowali misie dla najmłodszych pacjentów.

Uroczysta Gala rozdania nagród odbędzie się  15.06.2018 r.