W środę, 28.02.2018r. załoga naszego szpitala odwiedziła Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu by ofiarować potrzebującym zwierzakom, wycofane z użytku koce i poduszki.

Wszystkie stworzenia zasługują na ciepły, pełen miłości, dom. Najbardziej z naszej współpracy ze schroniskiem ucieszy się niepełnosprawny piesek Charlie (na zdjęciu), który wymaga szczególnie troskliwej opieki. Pozdrawiamy p. Anetę Ledę, z którą już planujemy realizację kolejnych projektów. Następnym razem to zwierzęta pomogą nam, ludziom w procesie zdrowienia.

fot. Zwierzaki z Wyspy