W dniu 6.12.2017 r., w Mikołaja, w szpitalu nie mogło zabraknąć upominków dla małych pacjentów. Nie zawiedli nas stali wolontariusze akcji społecznych organizowanych w naszym zakładzie leczniczym.

Przybyli jako pomocnicy Mikołaja z piękną zieloną choinką, którą podarowali dzieciom Oddziału Pediatrycznego i wspólnie z nimi, opiekunami i z załogą szpitala przyozdobili w świecidełka i błyszczące łańcuchy. Radości było co nie miara, bo oprócz słodyczy maluchy otrzymały do świetlicy planszowe gry edukacyjne. Przy wierszykach i piosenkach było naprawdę przyjemnie. Dziękujemy pomocnikom Mikołaja z Grupy Morskiej - Cała Naprzód.