BIPBIP

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że z dniem 02 stycznia 2018r. rozpocznie likwidację indywidualnej dokumentacji medycznej z roku 1995 wytworzonej przez Oddział Położniczy i Noworodkowy tutejszego szpitala oraz z roku 1996 wytworzonej przez Oddziały: Chorób Wewnętrznych, Chirurgii Ogólnej, Pediatrii i Ginekologii.

Zgodnie z § 75 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 09 listopada 2015r. w sprawie rodzajów, zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania (Dz. U. poz. 2069) – dokumentacja indywidualna wewnętrzna przewidziana do zniszczenia może zostać wydana na wniosek pacjenta, jego przedstawiciela ustawowego albo osoby upoważnionej.

W związku z powyższym informujemy, że osoby wymienione w w/w rozporządzeniu mogą złożyć wniosek o wydanie oryginału w/w indywidualnej dokumentacji medycznej w terminie do 31.10.2017r.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję