Z okazji uroczystego zakończenia XI edycji programu "Trzymaj formę" organizowanego przez Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Świnoujście, Zachodniopomorskie CKZiU w Świnoujściu i Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Świnoujściu młodzież z 9 świnoujskich szkół miała okazję brać udział w miejskiej edukacji zdrowotnej.

W wydarzeniu brał również udział Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o.- Centrum Zdrowia Psychicznego organizując swoje stanowisko z zakresu promocji zdrowia psychicznego. Młodzież mogła zmierzyć się z quizami i łamigłówkami o zdrowiu psychicznym, uzyskać informacje gdzie może zgłosić się po pomoc. Uczniów za poprawne rozwiązania zagadek psychologicznych nagrodzono gadżetami promocyjnymi.