BIPBIP

Zdjęcie Prezesa Zarządu Szpitala

Dorota Konkolewska – Prezes Zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o..

Urodzona w Świnoujściu (w szpitalu, którym zarządza). Jest absolwentką lokalnego Liceum Ekonomicznego, które ukończyła z wyróżnieniem. Jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji,  studia doktoranckie z nauk ekonomicznych oraz studia Executive MBA- zarządzanie w ochronie zdrowia. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Pełniła funkcje kierownicze w Urzędzie Skarbowym w Świnoujściu do końca października 2011 r.  Od wielu lat współpracuje z Zachodniopomorską Szkołą Biznesu oraz Uniwersytetem Szczecińskim. Od 2007 r. do 2016r. związana z wydawnictwem Wiedza i Praktyka spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie jako autor artykułów w zakresie zarządzania jakością.

Posiada uprawnienie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (certyfikat księgowy nr 28663/2008 wydany w dniu 03.02.2009 roku przez Ministra Finansów) jak również uprawnienia pełnomocnika jakości i auditora wewnętrznego zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001. Ukończyła kurs do rad nadzorczych. Posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych.

W latach 2011-2016 pełniła funkcję zastępcy dyrektora w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej w Świnoujściu.

Od 01.04.2016 r. do 31.10.2019r. prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. Ponownie powołana na funkcję prezesa od 01.07.2020r.

Od 01.11.2019r. do 30.06.2020r.- sekretarz miasta w Urzędzie Miasta w Świnoujściu.

Od 2015 r. jest członkiem Instytutu Badań nad Innowacjami i Przedsiębiorczością w Stargardzie.

W 2017 r. powołana do Rady Biznesu Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług.

Od 2019r. współpracuje z Polską Komisją Akredytacyjną w Warszawie i Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce, Oddziałem Okręgowym w Szczecinie.

Sprawy trudne i problemowe są dla niej wyzwaniem, które chętnie podejmuje. Relacje zawodowe łączące ją z przedsiębiorcami, studentami różnych kierunków jak i ludźmi potrzebującymi wsparcia uwrażliwiły ją na zgłaszane potrzeby, a chęć niesienia dobrych rozwiązań jest dla niej bardzo ważna. Ma dwóch dorosłych synów Krzysztofa  i Grzegorza. Mąż Arkadiusz pracuje w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję