Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na wniosek złożony przez Szpital w czerwcu 2016 r. poinformowała w dniu 28.09.2016 r. o zamiarze przekazania w darze sprzętu medycznego dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o.

Sprzęt przeznaczony jest dla Oddziału Pediatrycznego. Są to pompy infuzyjne strzykawkowe 4 sztuki, pulsoksymetry 2 sztuki oraz łóżko typu „JUNIOR” 1 sztuka.

Dziękujemy mieszkańcom Świnoujścia za wspólne granie z Orkiestrą i zbiórkę pieniędzy dzięki, którym i miejski szpital otrzymuje sprzęt medyczny.