Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o. informuje, że rozpoczyna realizację „PROGRAMU SZCZEPIEŃ OCHRONNYCH PRZECIW GRYPIE DLA MIESZKAŃCÓW MIASTA ŚWINOUJŚCIE W WIEKU OD 60 ROKU ŻYCIA” finansowanego ze środków budżetu miasta Świnoujście.

Szczepienia odbywają się w Szpitalnej Izbie Przyjęć na parterze (Świnoujście, ul. Mieszka I 7) we wtorki w godzinach 10.00-17.00 i czwartki w godzinach 10.00–14.00. Zgłaszając się do szczepienia należy posiadać dowód osobisty.

Program będzie realizowany w okresie 30.09.2019 r. - 30.11.2019 r. lub do wyczerpania szczepionek.