Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Świnoujścia na II Rodzinny Piknik Integracyjny, który odbędzie się już jutro w ZOD Fregata. To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas z naszą roztańczoną załogą i skorzystać z szeregu badań profilaktycznych, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

Nasz szpitalny namiot będzie otwarty od godziny 12:00 do 18:00, a w nim czekać na Was będzie uśmiechnięty i profesjonalny personel medyczny, gotowy do pomocy i wsparcia. Zdrowie to największy skarb, a badania profilaktyczne są kluczowym elementem jego ochrony. Dlaczego warto do nas zajrzeć?

• Pomiar ciśnienia tętniczego: Regularne kontrolowanie ciśnienia pozwala na wczesne wykrycie nadciśnienia, które może prowadzić do poważnych chorób sercowo-naczyniowych.
  • Pomiar glikemii: Sprawdzenie poziomu cukru we krwi pomaga w wykrywaniu cukrzycy oraz monitorowaniu jej przebiegu, co jest kluczowe dla utrzymania zdrowia na co dzień.
  • Konsultacje ze specjalistką pielęgniarstwa diabetologicznego: Skorzystajcie z porad ekspertki, która podzieli się wiedzą na temat cukrzycy, zdrowego stylu życia oraz odpowiedniej diety.
  • Promocja zdrowia psychicznego: Zdrowie psychiczne jest równie ważne jak fizyczne. Dowiedzcie się, jak dbać o swój umysł i radzić sobie ze stresem.

Badania profilaktyczne to prosty i skuteczny sposób na monitorowanie stanu zdrowia i zapobieganie poważnym chorobom. Nie przegapcie tej szansy na bezpłatne konsultacje i badania w miłej, rodzinnej atmosferze. Wasze zdrowie jest dla nas priorytetem!

Do zobaczenia na pikniku!

Namiot Szpitala Miejskiego w Świnoujściu
20.07.2024 r. w godz. 12.00-18.00