Pod koniec maja reprezentacja naszego szpitala wzięła udział w wyjeździe studyjnym, który odbył się w Centrum Terapii Opiekuńczej w Neubrandenburgu (Niemcy).

Placówka funkcjonuje w charakterze usług komercyjnych a ciekawostką jest fakt, iż wykorzystuje w porozumieniu ze środowiskami akademickimi elementy sztucznej inteligencji.

Wiesława Kosińska i Dariusz Bielski wzięli udział w warsztatach praktycznych, była to m.in.: terapia zajęciowa i profilaktyka upadków wspierana przez sztuczną inteligencję (cyfrowe produkty pielęgnacyjne).