BIPBIP

Z wielką radością i dumą ogłaszamy jubileusz pracy położnej oddziałowej Joli Ławińskiej (30 lat pracy!) oraz starszej pielęgniarki Anety Kujawskiej (35 lat pracy!).

Świętowały dziś także panie Krystyna Dolata (starsza pielęgniarka) i Grażyna Witkowska (specjalistka ds. czystości) przejście na zasłużoną emeryturę. 

Przez lata ich poświęcenie i profesjonalizm były fundamentem naszej placówki. Nie tylko dbają o zdrowie fizyczne pacjentów, ale również wspierają ich psychicznie, dodając otuchy w trudnych chwilach. 

Dołączając się do słów prezes dr Renaty Waszczuk, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze gratulacje wszystkim naszym bohaterkom - jesteście niezastąpioną częścią naszego zespołu! 

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję