Logo SEC Szczecińska Energetyka CieplnaSzczecińska Energetyka Cieplna sp. z o.o. zgodnie z zawartą umową 1/NM/APR/2017 przekaże darowiznę na rzecz Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. w wysokości 10.000 zł.

Zarząd Szpitala wystąpił w 2016 r. z wnioskiem do ww. spółki o dofinansowanie z przeznaczeniem na doposażenie Szkoły Rodzenia "BOCIANEK". Władze szczecińskiej spółki po ocenie zgłoszonych we wniosku potrzeb postanowiły pomóc i dofinansować przedsięwzięcie.

Zarząd i Załoga Szpitala serdecznie dziękują Darczyńcy.