16 lip 2018

Rejestracja Centralna - wakacyjne godziny pracy

Informujemy, że Rejestracja Centralna czynna jest codziennie w godz. 7.30 - 19.00.

W tych godzinach można rejestrować się także telefonicznie pod numerem tel. +48 91 32 67 424 lub +48 91 32 67 322.

11 lip 2018

Agnieszka Rylik dla Pacjentów

Już jutro, 12.07.2018 r. o godz. 16.00 spotkanie z mistrzynią świata i Europy w kick-boxingu - Agnieszką Rylik.
Spotkanie odbędzie się w świetlicy szpitalnej na III p.
Agnieszka Rylik opowie o swojej najnowszej książce "Nokaut". Spotkanie dedykowane jest Pacjentom naszego szpitala. Serdecznie zapraszamy!

Agnieszka Rylik - ambasadorka Zdrojowa Invest & Hotels

11 lip 2018

Przyjaciele Szpitala - przedszkolaki w Laboratorium

Zakończyliśmy pierwszą edycję tzw. lekcji szpitalnych w ramach których zapraszaliśmy świnoujskie przedszkolaki w wieku 5-6 lat do naszego Laboratorium. Ostatnia grupa, z przedszkola z Przytoru, odwiedziła nas 15 czerwca 2018 r.

10 lip 2018

Odsłonięcie tablicy pamiątkowej patrona szpitala w Świnoujściu

10 lipca 2018 r., w samo południe odbyło się w szpitalu odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej patronowi zakładu leczniczego Janowi Gardule. Lokalny bohater, żołnierz Armii Krajowej, lekarz medycyny, pełnił przez wiele lat funkcje kierownicze w świnoujskiej służbie zdrowia.

05 lip 2018

Magazyn Wyspy - wywiad z Jolą Ławińską

Kilka tygodni temu nasz szpital odwiedził redaktor naczelny Magazynu Wyspy, Michał Taciak. Razem z Agnieszką Natorską przepytał Jolę Ławińską na okoliczność pracy na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Wywiad ukazał się w rubryce: Zawód - Położna (str. 58).

Zachęcamy do przeczytania całego materiału. Piękną fotorelację zrobiła fotografka Karolina Gajcy. W tej chwili dostępna jest tylko wersja papierowa magazynu. Gdy opublikowana zostanie wersja elektroniczna - podamy do niej linka.