BIPBIP

01 cze 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Dzień Dziecka

Wszystkim dzieciom świata, a szczególnie tym urodzonym i leczonym w naszym szpitalu życzymy zdrowia, radości i nieustannego szczęścia! Wszystkiego najlepszego dzieciaki!

30 maj 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Szczepienia HPV - informacje już w szkołach

W menu głównym strony, umieściliśmy nową zakładkę Szczepienia HPV - to tam będziemy zamieszczać informacje na temat samego wirusa ale także najważniejsze informacje dotyczące „Programu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego w Gminie Miasto Świnoujście”. Informacja dotycząca zaszczepienia mieszkanek Świnoujścia z rocznika 2006, zameldowanych na terenie miasta Świnoujście, została w dniach 29-30.05.2018 r. skierowana do świnoujskich szkół.

29 maj 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Szczepienia HPV - program profilaktyczny

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. realizuje „Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego w Gminie Miasto Świnoujście”, przeciw wirusowi HPV, który odpowiedzialny jest za powstawanie raka szyjki macicy.

 

28 maj 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

27 maja Dniem Diagnosty Laboratoryjnego

Dzień Diagnosty Laboratoryjnego został ustanowionym w 2011 roku przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych.

27 maja 1961 roku Heinrich J. Matthaei i Marshall Warren Nirenberg odkryli tajemnicę kodu genetycznego, a tym samym tajemnicę życia na ziemi. Odkryciem tym otwarto drogę do kolejnych dokonań genetycznych i biotechnologicznych.

28 maj 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Bank Mleka Kobiecego

W czwartek 24 maja 2018 r. na zaproszenie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie i Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 PUM w Szczecinie, Prezes Zarządu Dorota Konkolewska, miała przyjemność uczestniczyć w otwarciu pierwszego w zachodniej części naszego kraju, Banku Mleka Kobiecego.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję