20 lis 2018

Poza budynkiem szpitala

Poza stałą, codzienną działalnością, pracownicy szpitala wspomagają różne (także społeczne) inicjatywy.

W ostatnią sobotę, 17.11.2018 r. odbyły się pierwsze zajęcia w ramach Akademii Młodego Medyka. Młodzi słuchacze z bardzo dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach teoretycznych i praktycznych. Grupę młodych medyków ujarzmiła nasza Barbara Adamkiewicz.
Foto-relacja na stronie uczelni: https://www.zpsb.pl/…/akademia-mlodego-medyka-pierwsze-wyk…/

Dzień później, w niedzielę, 18.11.2018 r. nasz namiot powędrował na Warszów, gdzie uczestniczyliśmy w lokalnej imprezie „Bohaterowie Codzienności na 100-lecie odzyskania niepodległości”, oferując bezpłatne badania.

19 lis 2018

Bon Seniora. Zabiegi już od jutra

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o. informuje, iż od 20 listopada 2018 r. w Hotelu Interferie Medical SPA przy ulicy Uzdrowiskowej 15, będzie można korzystać z bazy zabiegowej w ramach realizacji BONU SENIORA.
Usługi medyczne związane z rehabilitacją wymagają skierowania od lekarza specjalisty lub podstawowej opieki zdrowotnej. Zakres rodzaju zabiegów i cennik na stronie BON SENIORA 65+.

11 lis 2018

100 lat Polsko!

Delegacja Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o. złożyła dziś kwiaty pod pomnikiem Bohaterów Walk o Niepodległość z okazji obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Relacja zdjęciowa, jak zawsze, na naszym profilu w serwisie Facebook
100 lat Polsko!

09 lis 2018

Wyprawka dla dzieci urodzonych 11.11.2018 r.

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. przystąpił do akcji Fundacji PZU z okazji 100- lecia odzyskania niepodległości, której celem jest obdarowanie wyprawką dzieci urodzone w rocznicę święta czyli 11.11.2018 r. Czekamy na przyjście na świat maluszków w naszym szpitalu zawsze, jednak w dzień rocznicowy szczególnie :)