04 mar 2019

Bon Seniora - okulista Józef Kiełbasa

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, iż w ramach BONU SENIORA od 22.03.2019 r. można korzystać z usług medycznych w zakresie okulistyki w Gabinecie Okulistycznym lekarza specjalisty Józefa Kiełbasy w Świnoujściu przy ulicy Sikorskiego 2.

Rejestracja pacjentów do lekarza okulisty w Szpitalu Miejskim  w Świnoujściu – okienko BON SENIORA.

26 lut 2019

Rejestracja Centralna (chwilowo) przeniesiona

Od 26.02.2019 r. Rejestracja Centralna zostaje przeniesiona do pomieszczenia przy Izbie Przyjęć. Pomieszczenie znajduje się również na parterze i można dostać się do niego wejściem od Jana z Kolna oraz wejściem od Mieszka I.
W dotychczasowym pomieszczeniu przeprowadzimy remont.

25 lut 2019

Badania profilaktyczne Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej

Na zaproszenie sióstr zakonnych ze Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej gościliśmy w ich domu przy ulicy Chopina. Siostry ugościły nas domowym ciastem i pyszną kawą. Zwiedziłyśmy piękny dom, który siostry same utrzymują. Wynajmują pięknie wysprzątane, ładnie wyposażone pokoje a środki przeznaczają na remonty w domu. W miłej i serdecznej atmosferze upłynął nam ten czas. Zadbałyśmy o profilaktykę zdrowotną naszych gospodyń robiąc podstawowe badania.

24 lut 2019

Akademia Młodego Medyka - odżywianie

Nasza załoga ponownie w roli wykładowców akademickich. W sobotę 23 lutego wykładaliśmy „Jak dobrze i zdrowo się odżywiać”.
Fantastyczne kapelusze przedstawiające dobre i złe nawyki wykonała Krystyna Dolata, a stół pełen witamin przygotowywała sama prezes Dorota Konkolewska. Było pysznie, zdrowo i kolorowo!

23 lut 2019

Światowy Dzień walki z Depresją

23 lutego obchodzimy Światowy Dzień walki z Depresją. Według danych World Health Organization (WHO) depresja zajmuje 4 miejsce na liście najpoważniejszych problemów zdrowotnych świata. Szacuje się, że do 2020 roku zajmie pierwszą pozycję. Niestety, aż 80% Polaków czuje niedosyt wiedzy o tej chorobie, jej objawach i leczeniu. Może to oznaczać, że wiele przypadków depresji jest pomijanych lub błędnie interpretowanych.

🔹Pomocy możecie Państwo szukać w Centrum Zdrowia Psychicznego. Wszystkie potrzebne informacje na stronie www naszego szpitala, w zakładce "Centrum Zdrowia Psychicznego"🔹