BIPBIP

29 paź 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Badania densytometryczne

W czwartek, 08.11.2018 r. w godz. 9.00-18.00 na terenie szpitala odbędą się odpłatne badania densytometryczne organizowane przez firmę OsteoDENS Grzegorza Pozorskiego.

Koszt badania dla pacjenta wynosi:

  • szyjka kości udowej 39 zł
  • kręgosłup odcinek L1-L4 39 zł
  • komplet obu badań 59 zł

Osoby chętne proszone są o wcześniejszą rejestrację osobiście w Rejestracji Centralnej lub pod nr telefonów 91 32 67 424 lub 91 32 67 322.


Grafika: OsteoDENS

25 paź 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Budżet Obywatelski 2019 i dwa zwycięskie projekty naszego szpitala

10 projektów, w tym dwa dotyczące bezpośrednio naszego szpitala, głosowaniem mieszkańców będzie realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego. Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz oficjalnie podał wyniki głosowania mieszkańców oraz wręczył symboliczne czeki autorom zwycięskich projektów. - Gratuluję zwycięzcom i wszystkim , którzy złożyli projekty. A mieszkańcom dziękuję za oddanie głosów. W końcu to nasze miasto i nasza wspólna sprawa – powiedział Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.
Otrzymaliśmy czeki na projekty:

  • Cyfrowa rentgenodiagnostyka – lepsza jakość badań w szpitalu miejskim (ważnych głosów 1543)
  • Bierzemy stres na warsztat. Pomagasz innym zadbaj o siebie (ważnych głosów 1287)
24 paź 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Szpital Świnoujście i Amazonki

Co roku, w październiku obchodzimy miesiąc walki z rakiem.

Dziś ze świnoujskimi Amazonkami będziemy na placu Wolności z naszym namiotem. Chętnych do zmierzenia ciśnienia i zbadania poziomu cukru serdecznie zapraszamy od godz. 15.00.

16 paź 2018
Aktualności
Agnieszka Natorska

Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej

Dziś, o godz. 12.00, na placu Mickiewicza, w sali sportowej MDK w Świnoujściu, razem z WOŚP Świnoujście, ratownikami WOPR, Hufcem Ziemi Wolińskiej ZHP, Miejskim Domem Kultury, OSP Karsibór oraz świnoujską młodzieżą biliśmy rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. 
Załoga naszego szpitala, jak zawsze zabezpieczała imprezę od strony medycznej, mierzyliśmy także ciśnienie, badaliśmy poziom cukru. W naszej karetce można było wykonać badanie EKG oraz sprawdzić układ swoich żył na specjalnym skanerze. 

12 paź 2018
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Ogłoszenie o naborze na Stanowisko Księgowego

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO KSIĘGOWEGO W SZPITALU MIEJSKIM IM.JANA GARDUŁY W ŚWINOUJŚCIU SP. Z O.O.
Prezes Zarządu Spółki Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o z siedzibą w Świnoujściu ul. Mieszka I 7 ogłasza nabór na stanowisko księgowego

Wymiar czasu pracy: 1/1 etat
Okres próbny

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję