BIPBIP

12 gru 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Hotel „Trzy Wyspy” dla Szpitala

Okres świąteczny obfituje życzeniami i podarkami, które każdy z nas bardzo lubi. W dniu 11.12.2017 r. Pan Marcin Zająkała i Pani Julia Fajkowska-Jędrzejczyk z Hotelu „Trzy Wyspy” w Świnoujściu przybyli do szpitala z paczkami, w których znajdowała się nowiutka zastawa stołowa z przeznaczeniem dla Oddziału Pediatrycznego.

06 gru 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Pomocnicy Mikołaja w szpitalu

W dniu 6.12.2017 r., w Mikołaja, w szpitalu nie mogło zabraknąć upominków dla małych pacjentów. Nie zawiedli nas stali wolontariusze akcji społecznych organizowanych w naszym zakładzie leczniczym.

11 lis 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Udział Szpitala w obchodach Święta Niepodległości

W dniu 11 Listopada 2017r. w uroczystych obchodach 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości wzięła udział delegacja Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o., która złożyła wiązankę kwiatów pod Pomnikiem Bohaterów Walk o Niepodległość Rzeczpospolitej.

08 lis 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Miś Staś Wyspiarski dotarł do Szpitala

Hotel „Trzy Wyspy” jest kolejnym i największym fundatorem przytulanek dla dzieci przebywających w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. W dniu 7.11.2017 r. dostarczono na rzecz Oddziału Pediatrycznego 500 sztuk tych uroczych misiów. Z przekazanej informacji wynika, iż miś ma swoją tożsamość i nazywa się Staś Wyspiarski.

Misie Stasie trafią do rąk małych pacjentów.

Serdecznie dziękujemy fundatorom.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję