BIPBIP

16 sty 2018
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Szpital dla WOŚP 2018

Po raz drugi Szpital Miejski im. Jana Graduły w Świnoujściu sp. z o.o. włączył się aktywnie w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy realizując tydzień przed zaplanowanym finałem działania pod nazwą: "Ile serca mamy tyle damy"

20 gru 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Wizyta arcybiskupa Andrzeja Dzięgi w Szpitalu Miejskim

W dniu 16.12.2017 r. świnoujski szpital odwiedził arcybiskup Andrzej Dzięga. W trakcie wizyty spotkał się z pacjentami szpitala udzielając duchowego wsparcia. Z udziałem arcybiskupa odbyła się wizytacja kaplicy szpitalnej, błogosławieństwo dla chorych i personelu szpitala. Spotkanie było bardzo wzruszające a pacjenci bardzo chętnie przyjęli odwiedziny ojca duchownego.

 

15 gru 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Kolejne morskie czytanie z Grupą Morską

Czwarte spotkanie „Morskiego czytania z Grupą Morską” odbyło się 13 grudnia 2017 r. Przypominamy, że było to spotkanie dedykowane naszym pacjentom, mające na celu „oderwanie” ich od szpitalnego łóżka i zrelaksowanie poprzez zaproponowanie ciekawych pozycji książkowych.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję