BIPBIP

23 cze 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Szpital w Świnoujściu liderem nowoczesnej płynoterapii

W dniu 21.06.2017 r. w Kutnie wręczono nagrody i wyróżnienia dla placówek medycznych, które wybrała kapituła konkursu organizowanego przez Fresenius Kabi Polska. Wśród wyróżnionych znalazł się Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. Założeniem konkursu było podkreślenie roli płynoterapii w lecznictwie szpitalnym a celem wyłonienie placówek i samorządów, które w ostatnich 10 lat podjęły działania zwiększające bezpieczeństwo płynoterapii na oddziałach szpitalnych.

02 cze 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Szpital włączył się w program " Trzymaj formę"

Z okazji uroczystego zakończenia XI edycji programu "Trzymaj formę" organizowanego przez Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Świnoujście, Zachodniopomorskie CKZiU w Świnoujściu i Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Świnoujściu młodzież z 9 świnoujskich szkół miała okazję brać udział w miejskiej edukacji zdrowotnej.

01 cze 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Dzień Dziecka w Szpitalu

Ogromną niespodziankę w Dniu Dziecka najmłodszym pacjentom Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. zrobili członkowie Grupy Morskiej - Cała Naprzód odwiedzając ich w dniu ich święta na oddziałach szpitalnych.

05 maj 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Nowe Poradnie Specjalistyczne

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, iż z dniem 08.05.2017 r. otwiera w ramach finansowania NFZ nowe poradnie przyszpitalne:

- Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc,

- Poradnia Chirurgii Dziecięcej (dotychczas funkcjonująca w ramach chirurgii ogólnej).

Ponadto w Międzyzdrojach w Przychodni Nowe Centrum przy ulicy Niepodległości 10 rozpoczyna udzielanie świadczeń medycznych  Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.

12 kwi 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Poradnia Medycyny Pracy - zmiana numeru telefonu

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje iż z dniem 12.04.2017 r. następuje zmiana numeru telefonu do Poradni Medycyny Pracy mieszczącej się w budynku przy ul. Dąbrowskiego 4 w Świnoujściu zlokalizowanej na II piętrze.

Osoby, które chciałyby skorzystać z poradni mogą dzwonić  pod nr tel. 91 322 38 68

Rejestracja: codziennie w godzinach 7:30-14:00  telefonicznie: tel. 91 322 38 68  lub  osobiście: w Rejestracji RTG (przychodnia na ul. Dąbrowskiego 4 w Świnoujściu , II piętro).

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję