BIPBIP

22 wrz 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Dni Spirometrii w Szpitalu Miejskim w Świnoujściu

Zarząd Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, iż w dniach 25-27 września br. organizuje w Poradni Pulmonologicznej dni spirometrii w ramach Polskich Dni Spirometrii. Organizacja tego przedsięwzięcia przedstawia się następująco:

Rejestracja pacjentów - 25.09.2017 r. od godz. 07.00 do godz. 20.00 osobiście lub telefonicznie pod nr 91 32 67 424 lub 91 32 67 322

22 wrz 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Morskie czytanie z Grupą Morską w szpitalu miejskim po raz trzeci

Już po raz trzeci z inicjatywy Stowarzyszenia Grupa Morska - Cała Naprzód, 21września w świetlicy naszego szpitala, odbyło się spotkanie przeznaczone dla pacjentów. Tym razem gościem był pan Marek Mamica artysta malarz, który przeczytał naszym pacjentom fragment książki Czesława Centkiewicza „Czy foka jest biała?”.

15 wrz 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Radisson Blu dla szpitala

W dniu 15.09.2017 r. świnoujski szpital odwiedzili Pani Renata Sobczyńska dyrektor ds. komunikacji hotelu Radisson Blu i Pan Michał Jelonek dyrektor projektu Zdrojowa Invest.Goście przekazali na rzecz pacjentów Oddziału Pediatrycznego prezenty w postaci praktycznych worków, w których dzieci znajdą kolorowanki z morskimi motywami, kredki i odblaski.

14 wrz 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Pielęgniarki w Memoriale Czesława Krygiera

Co roku, w swoim czasie wolnym, pielęgniarki, na co dzień pracujące w naszym świnoujskim szpitalu, pomagają zatroszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników turnieju koszykówki chłopięcej na Memoriale Czesława Krygiera.

11 wrz 2017
Aktualności
Tomasz Kotwicki

Nowe projekty szpitala w Budżecie Obywatelskim 2018

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. w ramach złożonych wniosków ubiega się o pozyskanie środków finansowych w nowej edycji Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. W ramach zakupów inwestycyjnych chcemy doposażyć sale operacyjne i oddział intensywnej opieki medycznej (projekt nr 8) a w przedsięwzięciach o charakterze prospołecznym pragniemy na terenie szpitala wykonać ogród zmysłów z możliwością prowadzenia w nim terapii dla osób z problemami natury emocjonalnej (projekt nr 17).

Zachęcamy mieszkańców do oddania głosów na te projekty.

Pobierz wniosek, wypełnij - link do wniosku na projekty nr 8 i nr 17

i złóż w wybranym miejscu - link do strony

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję