13 maj 2019

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa w działaniu 6.8 w wyniku ogłoszonego konkursu RPZP.06.08.00-IP.02-32-K42/18 z dnia 17.12.2018r. otrzyma dofinansowanie na realizację projektu pn.: „Zachodniopomorski program profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów skóry na lata 2019-2021”. Kwota dofinansowania wynosi 1.173.048,60 zł .

Uroczyste podpisanie umowy odbyło się dziś, 13 maja 2019 r. w Urzędzie Miasta Świnoujście. Swoje podpisy złożyli: prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. Dorota Konkolewska oraz marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

13 maj 2019

Zatrudnimy lekarzy

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. zatrudni lekarzy rezydentów do nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej oraz lekarzy specjalistów w zakresie pediatrii, anestezjologii i intensywnej terapii oraz chorób wewnętrznych do pracy w oddziale i na dyżurach. Praca w dobrym zespole z korzystnymi warunkami finansowymi.

Oferty proszę przesyłać na adres email: sekretariat@szpital-swinoujscie.pl. Pytania można kierować pod nr telefonu 91 32 67 345 w godz. od 8.00 do 15.00

11 maj 2019

Opieka i pielęgnacja pacjenta, kąpiel noworodka i wizyta na bloku operacyjnym. Akademia Młodego Medyka - ostatnie zajęcia.

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu wymyśliła a szpital w dużej części zorganizował. Dorota Konkolewska wraz ze swoim bardzo kreatywnym zespołem przygotowała kolejne niezwykle interesujące zajęcia.

Realizacja: Krysia Dolata, Mirka Golczak, Marzena Górecka, Aneta Kamińska, Teresa Karpińska, Wiesia Kosińska, Jola Ławińska, Ela Rombalska, Dorota Grunwald, Dorota Woźnicka-Paszko.

W roli pacjentów i opiekunów: studenci Akademii Młodego Medyka.
Bardzo obszerna relacja fotograficzna na naszym fanpage w serwisie facebook

10 maj 2019

GRUPA PSYCHOEDUKACYJNA dla bliskich i opiekunów osób z zaburzeniami psychicznymi

Zapraszamy na organizowaną przez Centrum Zdrowia Psychicznego grupę psychoedukacyjną dla bliskich i opiekunów osób z zaburzeniami psychicznymi. Podczas spotkań będą Państwo mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat zaburzeń psychicznych (m.in. depresji, zaburzeń lękowych, uzależnień, zaburzeń odżywiania czy zaburzeń osobowości), uzyskać wsparcie i pomoc w zrozumieniu osoby chorej, otrzymać praktyczne wskazówki i odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania. Warsztaty poprowadzą osoby o różnorodnym doświadczeniu:

Aneta Całus, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, pedagog o specjalności resocjalizacja z długoletnim stażem pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi, oraz Roksana Nowodworska, psycholog i psychoterapeuta poznawczo – behawioralny.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 16.05 2019 r. o godzinie 15.00 w Centrum Zdrowia Psychicznego ul. Jana z Kolna 12. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 501788894.

Zadanie realizowane ze środków finansowych Gminy Miasto Świnoujście pod nazwą „Program Ochrony Zdrowia Psychicznego dla Mieszkańców Świnoujścia.