01 lis 2019

„Wdzięczność jest pamięcią serca”

Koniec jest zawsze początkiem innej drogi jednak to co przeżyliśmy, doświadczaliśmy idzie z nami dalej i jest motorem dalszych naszych działań. Dziękuję załodze Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. za wsparcie, życzliwość i oddanie w dążeniu do realizacji wspólnych celów. Wasze dobre słowo, pomocna dłoń i sympatia towarzyszyły mi w codziennej pracy. Nie zabrakło tez problemów i potknięć jednak każde z nich było lekcją na każdy następny dzień.

Działania, które codziennie podejmowaliście w ramach niesienia pomocy chorym ludziom, dotkniętych często nieszczęściem samotności i porzucenia, chęć ulżenia ich cierpieniu – przywróceniu choć na chwilę radości i uśmiechu jeszcze bardziej uwrażliwiały mnie na ludzką krzywdę. Swoją wyrozumiałością i oddaniem w walce o drugiego człowieka daliście mi niejedną lekcję pokory. Za to wszystko jestem ogromnie wdzięczna i jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Mojej następczyni Pani Elżbiecie Kasprzak życzę wytrwałości i powodzenia w realizacji zadań.

Dorota Konkolewska

01 lis 2019

Elżbieta Kasprzak od dziś prezesem świnoujskiego szpitala

W środę, 23 października br. odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej, na którym obecna prezes zarządu Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. Dorota Konkolewska, złożyła rezygnację z pełnionej funkcji (z dniem 31.10.2019 r.).

29 paź 2019

Magdalena Partyka z tytułem Przyjaciela Szpitala

Dziś, podczas uroczystego spotkania, tytuł PRZYJACIELA SZPITALA otrzymała pani Magdalena Partyka. Serdecznie gratulujemy!
I raz jeszcze bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją wrażliwością artystyczną, uwiecznioną na fotoobrazach ze zdjęciami niemowląt. Wizerunek najmniejszych modeli z wysp, autorstwa Magdalena Partyka Fotografia ozdobiły korytarz i sale Oddziału Położniczego.

25 paź 2019

Wznawiamy szczepienia przeciw grypie

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, iż w dniu dzisiejszym tj. 25.10.2019 r. dotarły szczepionki przeciwko grypie dla mieszkańców miasta powyżej 60 roku życia. Tym samym wznawiamy akcję szczepień finansowanych przez Gminę Miasto Świnoujście. Zgodnie z harmonogramem szczepienia odbywają się we wtorki w godzinach od 10.00 do 17.00 i czwartki od 10.00 do 14.00. Prosimy o zgłaszanie się do Izby Przyjęć szpitala (parter) z dokumentem tożsamości już 29.10.2019 r.

25 paź 2019

Październik - miesiąc walki z rakiem. Wspólne działania szpitala z Amazonkami

Na zaproszenie Stowarzyszenia Kobiet po Chorobie Raka Piersi "Anna" w dniu 24.10.2019 r. Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp z o.o. uczestniczył w spotkaniu z mieszkańcami miasta oferując badania profilaktyczne.
Październik to miesiąc walki z rakiem, dlatego idea propagowania profilaktyki badań związanych z tym nowotworem jest tak szczególnie podkreślana.
Chętnych do badań oferowanych przez szpital było wielu. Cieszymy się, że mieszkańcy stawiają na profilaktykę. Dziękujemy za zaproszenie i wspólne działanie.