24 sie 2020
Bartosz Turlejski

Mobilny punkt pobrań dla pacjentów

Jesteś na kwarantannie i chcesz wiedzieć, czy jesteś zakażony koronawirusem? 10. lub 11. dnia możesz zrobić test w mobilnym punkcie pobrań.

Potrzebujesz wyników do pracy, do sanatorium? Możesz zrobić test w mobilnym punkcie pobrań zlokalizowanym w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o.

Uwaga! na badanie zabierz dokument ze zdjęciem i swój nr PESEL.

19 sie 2020
Bartosz Turlejski

Zdolni i pracowici. Tacy są nasi praktykanci!

Do końca wakacji 19 studentów odbędzie praktyki w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły. Młodzi ludzie mają po raz pierwszy możliwość pracy z pacjentami oraz zapoznania się z tym, jak funkcjonuje placówka. - Nabieramy cennego doświadczenia - mówią.

28 lip 2020
Bartosz Turlejski

Doświadczeni pracownicy zostaną w szpitalu

Pracownicy Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły, którzy nabyli ostatnio uprawnienia emerytalne, postanowili kontynuować pracę w placówce. - To ludzie, którzy są niezastąpieni lub bardzo trudni do zastąpienia. I od wielu lat dają od siebie więcej, niż wchodzi to w zakres ich obowiązków. Bardzo cieszymy się, że zostają z nami - mówi Dorota Konkolewska, prezes szpitala.

28 lip 2020
Bartosz Turlejski

Mamy nowy sprzęt do dezynfekcji rąk

Mamy nowe urządzenia do dezynfekcji rąk. Są lepsze od tych, które funkcjonują w naszej placówce od marca, bo mają większą pojemność i co najważniejsze są bezdotykowe. Na nasze ręce trafia wymierzona ilość płynu do dezynfekcji.

17 lip 2020

Zabiegi ortopedyczne w świnoujskim szpitalu

Zarząd  Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje pacjentów, iż w ramach działania oddziału chirurgii ogólnej realizowane są przez lekarzy ortopedów zabiegi operacyjne w zakresie:
- artroskopii stawu kolanowego,
- artroskopii stawu ramiennego,
- korekcji palucha koślawego,
- korekcji palca młotkowatego,
- zespołu cieśni nadgarstka,
- palca zatrzaskującego.
Realizowane są również iniekcje PRP do stawów oraz przyczepów ścięgien.  Kwalifikacja do zabiegów odbywa się w poradni ortopedycznej szpitala.