15 wrz 2020
Bartosz Turlejski

Dzisiaj Dzień Prostaty. Może warto się zbadać?

Europejski Dzień Prostaty ustanowiony został przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne (European Association of Urology - EAU) w 2006 roku. Ideą dnia jest zwiększenie społecznej świadomości na temat chorób gruczołu krokowego oraz promocja profilaktyki.

14 wrz 2020

24 września odbędą badania densytometryczne

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu oraz OsteoDENS zapraszają na badania densytometryczne w kierunku osteoporozy.  Odbędą się one 24 września 2020 roku w godzinach od 9.00 do 18.00. Rejestrować możemy się telefonicznie lub osobiście w szpitalu.

02 wrz 2020
Bartosz Turlejski

Rusza Szkoła Rodzenia "Bocianek"

Dobra wiadomość! W środę (9 września, 2020 r.) o g. 17.30 odbędą się zajęcia Szkoły Rodzenia „Bocianek”. Wracamy po przerwie spowodowanej epidemią. Tradycyjnie, zajęcia będą odbywać się w naszym szpitalu w sali na II piętrze, naprzeciwko windy.

31 sie 2020
Bartosz Turlejski

Praca ważna i wymagająca. Jest prośba od pielęgniarek!

Dzisiaj opowiemy o tym, jak wygląda praca pielęgniarek ze Szpitala im. Jana Garduły w namiocie, w którym pobierane są wymazy pod kątem badania na COVID-19. W związku z epidemią muszą zostać zachowane zasady bezpieczeństwa. Służą temu m.in. specjalne kombinezony ochronne.