24 wrz 2020
Bartosz Turlejski

Mamy chcą rodzić w Świnoujściu!

Wrzesień 2020 roku może być rekordowy jeżeli chodzi o liczbę porodów w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu. Mieszkańcy regionu chętnie wybierają naszą placówkę. Dlaczego? - Tutaj jest fachowa opieka i bardzo dobra atmosfera - mówią pacjentki Oddziału Położniczo-Ginekologicznego.

23 wrz 2020

Nowe godziny pracy Rejestracji Centralnej

Ważna informacja! Zmianie ulegają godziny pracy Rejestracji Centralnej. Od 26 września 2020 roku Rejestracja Centralna będzie czynna: od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 19:00, a w soboty w godzinach od 09:00 do 17:00. W niedziele i święta rejestracja jest nieczynna. Numer telefonu pozostaje bez zmian: 91 32 67 424, 91 32 67 322.

21 wrz 2020

Informacja o likwidacji indywidualnej dokumentacji medycznej z roku: 1997

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że z dniem 1 listopada 2020 r. rozpocznie likwidację indywidualnej dokumentacji medycznej z roku 1997 wytworzonej przez Oddziały: Ginekologiczno - Położniczy, Noworodkowy, Chorób Wewnętrznych, Chirurgii Ogólnej oraz Pediatrii  tutejszego szpitala.

18 wrz 2020
Bartosz Turlejski

Budżet obywatelski 2021. Zachęcamy do głosowania na szpitalne projekty!

Pracownicy Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły oraz nasi sympatycy tradycyjnie powalczą o pieniądze na inwestycje w ramach Budżetu Obywatelskiego. Tym razem w związku z naszą placówką zgłoszone zostały trzy projekty. Zachęcamy do wspierania szpitala i składania podpisów pod naszymi propozycjami!