01 paź 2020

Międzynarodowy Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia

Dzisiaj (1 października) obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia. Składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom ochrony zdrowia: pomyślności, szczęścia, wiele uśmiechu. Dziękujemy za profesjonalizm, trud i serce, które każdego dnia wkładacie w niesienie pomocy innym.

30 wrz 2020
Bartosz Turlejski

Chłopakom życzymy wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj obchodzimy Dzień Chłopaka. Wszystkiego co najlepsze dla męskiej części pacjentów i załogi szpitala, ale także dla wszystkich chłopaków życzy prezes zarządu i damski personel spółki.

28 wrz 2020

Szpital pracuje normalnie

Drodzy Państwo!

U jednej z pacjentek Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu stwierdzono możliwość zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Pacjentka w dniu 28.09.2020 r. ok. godz.19.00 została przetransportowana do Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. Arkońskiej w Szczecinie. We wtorek badanie zostanie powtórzone ze względu na to, że wynik testu nie jest do końca jednoznaczny. Dodajmy, że pacjentka była badana wcześniej pod kątem przeciwciał odnośnie ww. wirusa i wynik był negatywny.

27 wrz 2020

Światowy Dzień Serca

Dzisiaj mamy ostatnią niedzielę września, czyli Światowy Dzień Serca. Przypomnijmy, że w naszym szpitalu o serca dorosłych dbają lekarz specjalista kardiologii Tomasz Urbanik i Irena Liszka, a o serca najmłodszych lekarz specjalista kardiologii dziecięcej Joanna Mołdawa.